Chcem stretko. Zn: sex

Príspevok v téme: Chcem stretko. Zn: sex
ATIDE/ESMERA

Ahojte, hlavne baby, ale aj chlapi, kľudne píšte...Aký máte názor na to, čo s ami dnes stalo? dala som si zoznamku na net, a zjavil sa tam jeden fakt sympoš, ale malo to háčik: chcel z amnou prísť a milovať sa so mnou. Inými slovami - stretko za účelom sexu. Žeiť sa nechce.Čos tým? ja chcem sex až po svadbe, ale páči sa mi...čo by ste robili vy, ako by ste sa k tomu postavili?

ATIDE/ESMERA

veď ja viem, ja o takého ani nestojím, čo by sa so mnou bez sexu ani nestretol :D na čo by mit aký bol

maruska123

moja ty si velmi divna osoba...prepac, ale pripadas mi ako z inej planety...chlap ta chcel pretiahnut, nic viac, urcite by sa s tebou bez sexu ani nestretol, sa zobud a zloz si ruzove okuliare

Marsmeloun

mna rozosmialo slovo milovať sa so mnou :D :D on ťa chce len pretiahnuť :D nepleť si dojmy s pojmami :D :D :D

ATIDE/ESMERA

Viete čo, chlapci, dajte si už pohov :D Ja do trojky nejdem, ani keby čo...a s tamtým chlapíkom sa asi nestretnem, hoci nikdy nehovor nikdy, ale pri jeho chtíči ťažko :D a J111, hej, my sa poznáme z iného fóra už dávnejšie, a pokiaľ si dobre spomínam, tak Tysi mi už ponúkal sex aj to, že za mnou prídeš:D :D :D vtedy som odmietla, som sa zľaaaklaaaa :D