pokracovanie "kam zmizla tema"

Príspevok v téme: pokracovanie "kam zmizla tema"
gonenow

nie... uz vobec nie je totalita, tak neviem preco sa tak chovate... nieco tam napises "Andrej", ale hned aj zamknes, aby sa nedaj boze (ooo, napisala som slovo "boze" tak to nezabudni cim skor odstranit!!!) k tomu niekto nevyjadril... som nevedela, ze toto je o "zisku" ako pises... resp. ze Ti ani nevadi povedat to na plnu "hubu"... ale sak super, nie si aspon pokrytec... netreba inak poslat nejake clenske niekam? Vies, aby sme vyriesili vase existencne problemy, ked uz nemozme slobodne riesit tie nase... cenzury a korigovnia sme si uzili kedysi dost, mam pokrk tohto humusu a spiny! Koncim... uzite si ten svoj ZISK!!!!

Andrej

To ALL: iste by som nemusel riesit taketo veci... ale je zaujimave poznat nazor.
To gonenow:
Aj ja som si volakedy myslel, ze je vsetko take jednoduche... :) ale bohuzial nie je to ani jednoduche ani jednoznacne. Ver mi, ze keby som vyhovel tebe, tak za chvili tu frfle niekto iny. :)
Som rad, ze som aspon trochu napravil pohlad na tento web.
Som ozaj rad nazoru navstevnikov... preto s nimi diskutujem a nechavame sa tym TIEZ smerovat. My si do toho pletieme veci, ktore nikto kto takyto web nerobil nema ani sajnu ( co je jasne)... a vysledok je potom hmatelny... nie vsak dokonaly. :) To ani nikdy nebude.
Myslim, ze uz vieme vsetci kde je sever a neoplati sa ist do detailov.
Dakujem za pochopenie.

petoo.

kto si zabranuje slobodne riesit tvoje problemi??? sprav si vlastne forum a tam si ries co ta trapi ked sa ti tu nepaci nikto ta tu nedrzi...
Ten kto tento web ma si tu moze robit co chce a bude to vyzerat podla jeho predstav. Vsetci si na seba niak zarobit musime a je kazdeho vlastna vec akou cestou sa vida...tak :P

vodnarka

gonenow myslim ze si prilis vztahovacna.. ja len nechapem na co to tu riesite stale dookola Andrej ti temu zrusil a na tom nic nezmenis a vy to ustavicne rozoberate urazate adminov sudite ich vedenie fora a vsetci co su proti vam nedaju pravo na vlastny nazor atd. ..ked sa vam tu nepaci zalozte si temu na inom fore a nerozculujte sa tu s nami "oveckami co veria vsetkemu co sa tu napise"

gonenow

mila vodnarka... to ze obhajuje svoj nazor, je podla Teba trapenie sa "s nami"? ... drzymi vyvrhelmi, alebo co mas na mysli? Ja mam na haku ci je masturbovanie hriech, o to tu predsa nejde, ked pises o mojich ci nasich "dolezitych problemoch", mne ide o to, aby mal kazdy moznost hovorit o tom, co ho trapi, ako sa budes citit Ty, ked Tebe niekto zrusi tvoju temu? Chapem, co chces povedat Andrej, no mozno by sa mohol urobit nejaky kompromis - urobit nieco ako "kos", kde by si povedzme taketo temy proste presunul, a hrabat sa v tom bude len ten, kto bude mat zaujem a v "oficialnej" casti nechas "normalne" temy, ktore sa budu pozdavat aj Tvojim sponzorom... neviem, no myslim, ze kde je chut a snaha, tam je aj cesta... nemyslim, ze vsetky nabozenske temy a podobne musia hned vyustit do hadok... a ak ano, aj to je len forma komunikacie, takze mozno by stacilo tieto temy len niekam filtrovat, ale nie definitivne ich rusit, ale moj nazor, robte si co chcete... moze mi to byt koniec koncov jedno, moj zivot nestoji na tomto webe...

zds

tak, vodnarka.
pripajam sa k tebe. :)
.
to ert a gonenow
ked o tom kus rozmyslam, ved vam ide o to iste, ako Andrejovi aj ostatnym.
.
idu sviatky, oddychnime si, nacerpajme nadhlad na veci a ideme dalej.

vodnarka

Andrej ze sa s nimi trapis vsak ked sa im tu nepaci nech si napisu dakde na pokec a tam riesia svoje "dolezite problemy".. a dufam kvoli par takymto ludom nebudes toto forum rusit myslim ze by si tym viacerych z nas sklamal.. takze pevne nervy a trpezlivost:)

Andrej

ert,
ak by sme chceli byt bulvar suhlasim. Avsak zobrali sme si za svoje inu viziu a to dodavat ludom informacie a nie miesto kde sa mozu skriepit.
Az do takej miery, ze som ochotny toto forum zrusit ak sa to nepodari udrzat v rovine o ktorej som presvedceny. :)
Takze nie len zisk je dolezity. :)

Andrej

gonenow,
:) som rad, ze si zmiernil ton.
Rychle poznamocky:
1. toto neni Hidepark
2. nesuhlasim a ani nepodriadim tento web nazoru - haklive temy - vacsia pozornost - toto nie je BULVARNY platok a ani tak nie je konstruovany - a preto sa tymyo temam so vsetkou uctou k obom tabor chceme vyhybat.
3. podla mna FORUM kde sa ludia hadaju = za par tyzdnov mrtve forum, takze nesuhlasim - mam to podlozene nie anketou, ale marketingovym prieskumom :)
poznam stranky kde to ficalo a kedze to nezvladli tak navstevnost alebo oblubenost klesla... pevne verim, ze nam sa to podari.

gonenow

ert, myslim si, ze mas pravdu, tiez sa mi zda, ze mozno trochu haklivejsie temy skor pritiahnu ludi a pozornost a tym padom aj vacsie zisky, ked uz ide o to, nevravim, ze riesit temy mimo zdravia, ale ta konkretna tema sa ho scasti dotykala da sa povedat, nemozme v mene zisku predsa odstranit nabozenstvo z nasich zivotov, ked sa ho bytostne dotyka, ci uz je niekto veriaci alebo nie... takze anketa mi pride celkom fer. Okrem ineho mily Andrej, nebudem Ti pisat na sukromnu adresu, toto je predsa verejna diskusia, nebudeme sa hadam niekde skryvat, argumentujme tu, nech ma kazdy pravo povedat svoj nazor.