Alverde make-upy

Príspevok v téme: Alverde make-upy
Arcadia

COLOR&CARE makeup
MINERAL makeup
MINERAL TRANSPARENT makeup
KOMPAKT makeup

máte skúsenosti s niektorým z týchto troch? rozmýšľam žeby som si už mohla zadovážiť nový nakoľko sa mi ten môj už pomaly míňa a chcela by som nejaký od Alverde ale nechcem streliť vedľa preto si radšej nechám poradiť. Mám 20 rokov, mastnú pleť ale to je tak všetko, sem-tam nejaka vyrážka takže nechcem nejaké veľké krytie, momentálne sa líčim len tak že si tvar po prebudení bud prečistim gelom a potom pleťovou vodou/ len pleť. vodou a nato nanesiem na T-tonu makeup a nan sypký puder alverde ale ten makeup si davam skor preto aby som mala na čo uchytiť ten puder nakolko mi nerobia dobre na pleť všelijake kremiky čiže mi stačí krycia schopnosť pudru. Len ten podklad neviem no.Možno by stačil aj ten transparentny mineralny. Čo poviete?

lochness

color&care mam doma, nejak skvely nebol, skor len ako tonovaci krem alebo nieco take, lebo skoro vobec nekryl (s cim som pocitala), ale po rozotreti sa mi akoby sulal ked som po nom presla prstami, taka daka divna konzistencia sa mi zdala... na vyrovnanie tonu pleti je v pohode, ale presla som na catrice infinite matt ktory mi maximalne vyhovuje, lebo ho tiez nevidno a kryje troska viac, len skoda ze nie je prirodny no..