Da sa zistit DNA zo zuvacky ?

jankaaaaaaaaa

z 5ml rozpustadla by ti to isto nesmrdelo :D
ja som si tak cistila nohavice a myslis ze som tak chodila so smradlavymi nohavicami? :D

lost

mne tam ti chalani dali priserne vela cistiaceho prostriedku :D nikdy tam nedali tak vela ako teraz, asi sa im nieco v tom aute vylialo :D smradi jedny :D ale zase, fakt odviedli dobru pracu.. lenze ako vzdy, dva dni a zas je cele spinave :) ach jaj, zase leto.. miliard musiek.. vzdy musi byt nieco, na co musim nadavat, ach :D toto ma zabije :D infarkt v 23 veku zivota :P

lost

nj, jedno lepsie ako druhe, ale aj tam sa da zistit DNA ;) a skor ci neskor ho najdem :P

stve ma fakt, ze nez ohladu na to, ako dobre sa staram o svoje veci, staci aby mi skrizil cestu jeden analfabet, resp ignorant a vsetka moja snaha vyjde nazmar..

napr. ciste boty + hovno, zabrzdenie na priechode + zniceny zadny naraznik, lebo niekto nedava pozor, atd..

dnes sa nevyplaca byt zodpovedny :P

lost

0vecka

ano som zamestnany, pretoze som musel tepovat zuvacku s olejom a srobovakom z koberceku z auta a ohrozilo ma to na zivote tak, ze sa mi nalepila noha na koberceku vdaka zuvacke a neskoro som zabrzdil. a nesmej sa, myslim to vazne.

jankaaaaaaaaa
no zaradil by som si to do datazbazy "enemy list"

Najčítanejšie články