nechapem ho

Maoam

tak co, no, aspon si nemusi pamätat, co kde povedal, napisal a urobil, kedze vsade hovori, pise a robi to iste, vsak je to vyborne vymyslene

alenka_maxova

preboha, ak chces poradit, tak pis vsetko a jasne. Nemozes napisat, ze "hovori mi ten isty dialog"...Aky dialog? Ja vediem dialogy na hereckej hodine, myslis tie? ci ktore? Ci dialogy v telke od politikov??? ach.....Bud mas 15 rokov, alebo si v zivote neprecitala ani jednu knihu...

wreck

ako ta oslovuje? aky dialog vie naspamat?

pises akoby sme ti cely cas sedeli na pleci a sledovali vas. nerozumieme ti.

K.O.1

v nikom v ziadnom partnerovy som chyby nehladala bo ma v postate nezaujmali,ale u neho vzdy,hej hneva ma ze ma tak oslovuje ze vie presne svoj dialog naspamat,je to v pohode ze sa sparava ku mne milo,ja som strasne zmetena,asi by som to mala nechat tak ja neviem :-/

alenka_maxova

a to ty ako vies, ako sa spraval k byvalym? Mimo ineho, akosi si sama vytvaras veci, za ktore sa nanho mozes hnevat. Mna by maximalne nahnevalo, keby ma priatel volal rovnako ako byvalu. To by mi bolo zvlastne. Ale ze je ku mne rovnako mily, ako k byvalym? Ze je rovnako pozorny? Ved to je predsa dobre. A hlavne je to jeho natura. V com mu vlastne neveris? V tom, ze je takej povahy a tak sa sprava? Nechapem...

wreck

hm, mne sa zda zaujimave ako detailne poznas jeho minulost. tie vztahy sa odohravali vo verejnych chat roomoch ci ako?

K.O.1

prepac,no proste ako sa o mna boji ,ako ma strasne lubi , co somnou chce robit,ake ma chute, proste to iste ,tie iste taktyky,sprava sa ku mne dobre ale nemyslim si ze som bola jedina ku ktorej sa spraval milo