Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biowashball - pracia guľa

sarita

Aj ja ju používam, som veľmi spokojná. Bežné fľaky od jedál, kakao, blato, dokonca aj mastné fľaky sa dajú v pohode vyprať. V prípade silného znečistenia používam bio-odstraňovač škvŕn od Ecoveru priamo na fľak a je to v pohode. Ak chcete, aby oblečenie voňalo, do nádobky pre aviváž dajte pár kvapiek silice, ak teda nechcete použiť klasickú aviváž.

dana660xz

ja som to dostala od svokry, ale periem aj s praskom, ako normalne, lebo pouzivam tie gelove kapsule. ale raz som zabudla dat kapsulu a cudu sa svete bolo to vsetko oprane, jedine co mi hcybalo je vona, takze na teke nie moc spinave veci by som to dala tak prat, ale s avivazou, nech to voni aj. ale ja nemavam moc take nie spinave veci na pranie :(

malaanka

áno,ja s tým periem.
Keď je prádlo len prepotené,netreba nič iné,len guľu a trochu antistatického gélu.Pri väčšom znečistení treba k tomu pridať trochu prášku na pranie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.