Ako vyliečiť cervikalny syndrom?

Príspevok v téme: Ako vyliečiť cervikalny syndrom?
Martikollar

Dobry den,prosim o radu...uz dva roky trpim cc syndromom,mam neustale bolesti,brnenie v prstoch a tvary,krce ale co je najhorsie strasne zavraty a pocity na odpadnutie.Mam dve male deti o ktore sa mi pomaha starat svokra,lebo vdaka tym zavratom nechodim sama von.Stalo sa.mi totiz ze sa mi zakrutila hlava a zisla som z detmi do silnice kde nas skoro presiel kamion.Chcela by som zasa normalne zit,liecim sa u neurologa,uz som bola vsade mozne i mri mozgu a chrbtice.Dohnalo ma to az na psychiatriu,kde.mi bolo povedane ze moj jediny problem je tento cc syndrom ktory mi zposobuje depresie.Kto by mal dobru naladu ked sa musi stale chytat nabytka atd.. Beriem lieky na zavraty,antidepresiva,cvicim,posilujem,zkusila som masaze,rejabilitacie,manipulacie,naplaste a gely na chrbat,jogu,liecitelou,ani neviem co vsetko.Po dvoch rokach je to trocha lepsie,no vraj je to zposobene hypermobilitou a bude to moj celozivotny problem s cim som ochotna sa aj na jednu stranu zmierit,ale tie zavraty mi naozaj ztrpcuju zivot a to aj mojej rodine.Prosim,jestli je tu niekto,kto sa toho uspesne zbavil,napiste ako budem moc vdacna som uz naozaj bezradna...Dakujem

Preteba

Si zrejme moc zameraný na jednu oblasť.
Máš bolesti v oblasti krku, alebo aj inde? Čo konkrétne Ti to spôsobuje? Obmedzuje Ťa to v akej činnosti?

peto1972

od 7rokov som hral futbal,asi 35 rokov,okrem 2 operacii kolena,nejakych vyronov ,svalovych problemov vtedy ! sa teraz citim fajn ! este teraz by som si zahral,nebyt tohto problemu !

peto1972

moj neurolog mi diagnostikoval TORZNU DYSTONIU v C oblasti a pichaju mi Dysport , tiez si to nevie vysvetlit z coho to vzniklo tak naraz,ale ako vravim po tom dysporte mi je lepsie na nejaky cas! a oproti zaciatku tohto problemu kedy som mal hlavu riadne vytocenu,mi to pomaha!

kuko1

Aké injekcie ti pichajú so svalov okolo krku? Ak obstreky tak to nerobíš dobre, radšej tabletky na uvoľnenie svalstva, niekde dolu v diskusii to bolo.