Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

misiak

ale hej mimka.
snad hej.ved vsetci vieme ze take stavy obcas pridu a netrvaju vecne.akurat sa nad tym troska trapim ale inak ok.

misiak

Jankacik mozno mas pravdu ale preco potom ked som chlastal rok som bol v pohode? Aj po opici? A ziadna uzkost?
Ze by sa nemal kombinovat liek s alkoholom to viem ale co vsetko by sa nemalo :)
ze? A ja si nerest neodpustim.nebudem si predsa odopierat to co mam rad :)
prave o to ide.mne doktorka povedala ze mam robit to co mi robi dobre a par piv cloveka nezabije :P
takze tak.

jankacik

ahojte

Misiak prepac ze tak narovinu a to je pekna blbost co robis s alkoholom ,pretoze uz by si mal mat prehlad ze alkohol ze tiez spustacom uzkosti a nie v ten vecer ale hlavne na druhy den ...lekar ta na to neupozornil??a uz vobec by si to nemal kombinovat s liekmi....
ked sa mi to stalo teda ked zacali uzkosti tak som sa tak zlakla alkoholu ze uz 5 rokov ani kvapku dokonca ani cukriky s alkoholom nejem a podobne...
teraz sice ani nepijem alkohol ani nepijem kofeinovu kavu ale zacala som opat fajcit aj ked zistujem ze mi to vobec nechuti tak ako pred tym ale tiez mi je v poslednych dvoch tyzdnoch na prd a to uz som sa citila tak dobre uz sme pomaly rozpravali tiez o vysadzovani liekov nechapem ci je to naschval co sa mi deje alebo to ma nejaky dovod
inak skusali ste niekto bachove kvapky???mate s tym niekto skusenost ako ste na to reagovali,teda organizmus???

drzte sa!!!:)

misiak

tak dobre mi bolo velmi dlho.
nemoze to byt tym ze sem tam pijem lebo pijem stale a nie sem tam :D
tomu zeny nepochopia :D
uzskost a depresia pride ale spustac neviem.viem ze to nieje alkohol a keby som si dnes nedal tak tu uz mozno niesom.
ja v podstate alkoholu aj dakujem.vie uvolnit ale nieje to riesenie.
alkohol je svina ale tie stavy pridu aj s nim aj bez neho.ale uz nevladzem.
alkoholizmus je rovnaky extrem ako abstinencia :)

mimka_

tak to si ma velmi nepotesil aa ja som si s teba brala priklad co seroxat iz nepomaha ved si ho mal uz vysadzat ako dlho si bol v pohode

misiak

Kurna zas mi je nejako zle.a to idu moje oblubene ms vo futbale.stale len rozmyslam ze co ak sa zabijem a ci to tu ma zmysel.a ci sa nezblaznim a neskoncim na psychiatrii a pod.mam zodpovednost hypoteku a dbes som ledva v robote vydrzal.co to je kua?bojim sa ze to nezvladnem.neposlucha ma hlava. :(
co s tym:(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.