Analog wobenzymu - RNG

Príspevok v téme: Analog wobenzymu - RNG
AlexSandra

Chcela by som sa vas opytat, aky enzymaticky doplnok stravy by ste doporucili? Nieco podobne ako wobenzym, alebo, samozrejme, ucinnejsie. Alebo vytazky bylin s protizapalovym ucinkom. Vdaka

PS: Kedysi som si myslela, ze Candida je najhorsia vec, co ma mohla postretnut. No teraz mam uplne iny problem. Od chladu ma vzdy rozboli podbrusko (zrejme VAJECNIKY), hoci som teplo oblecena. Ked som to mala minule, sono bolo ok, ziaden zapach. vytok, ziadna horucka. Netusim, co to moze byt. Chcela by som sa vyhnut lekarom, uz som ich pobehala dost, nikdy na nic neprisli a teraz som v usa, bojim sa toho uctu :/

RNG

Wobenzyme je vyrobok farmaceutickej firmy, schvaleny ako liecivo ale velmi zastaraly, slaby a hrozne drahy.Aj jeho novsia verzia wobenzyme N je proti spickovym enzymaticky zmesiam slaba.
Osobne pouzivam zivocisne enzymi najma Pancreatin 4 x 500 od firmy NOW, a Jarro-zymes plus, tiez pancreatin ale s pridavkom alfa galactosidazy na travenie zelenin a strukovin.
Ovela viac zlozkovy enzym ako napr Digest Platinum firmy NOW pouzivam najma na enzymaticke cistenie tela. Tem obsahuje zlozky rastlinne funfalne a bakterialne, ktore znasaju zaludocne kyseliny ovela lepsie , takze sa maju moznost zobrane na prazdny zaludok absorbovat do krvi a cistit v tele.
Ked si v USA, pozri na Swansonvitamins.com ktory ma tieto menovane asi najlacnejsie.
Pri zapaloch pouzivaj najma protizapalover ako curcumin, firma dr Best ma Best Curcumin with bioperinbe, Swanson ma tiez silnu az 750 mg kapsulu, s bioperinom, ucinna davka je 3 x 1500 mg.
Zaobstaraj si aj GSE, liquid, na pripadne utoky roznych mikrobov, tiez oreganovy olej, najlepsie kapsule od firmy NOW, vo najdes tiez u Swansona.
Tie maju dostatrocne velku davku ucinnej latky, carvacrolu, ktoreho treba na ucinnost 3 x 200 mg a to najdes v davke 3 x 2 kapsule od NOW, ktore su entericke, tj rozpustaju sa az v crevach a nedrazdia/nepalia usta, hrdlo a zaludok.
Za to, co zaplatis za jednu navstevu lekara, dostanes dost doplnkov na cely rok.