Plastika nosa - kde?

Carie

Tak ono sa odporuca aj cerstve jazvy masirovat aby sa lepsie zahojili a neboli vypukle, takze asi nieco na tom bude.

Diana255

Prečo niektorí chirurgovia odporučaju masaže a niektorí nie? Niektorí su proti a ešte sa aj nad tým smeju že to je blbosť. No ale komu teraz veriť, masirovať nos po oeprácii? Alebo nie?

Carie

Ano, Doležal je z Prahy :) Zrovna dneska som si porovnavala moju fotku spred operácie so súčasným stavom a je to fakt zmena. Ale nie nejaká veľká, okolie si to ani nevšimlo kto o tom nevedel. Ale dal mi z profilu dole hrb, spredu bol ten nos mierne krivý, ono to ani nebolo veľmi vidno normálne, ale na fotkách áno. A z dola mi vyrovnal prepážku. Ja dúfam, že mi špička ešte odpuchne, je ešte taká vystúpená, ale aj keby nie, aj takto je to dobre. Robím si masáže nosa aby sa mi to nezjazvilo, ako mi hovoril. Inak to, čo som mala predtým v špičke, že som ju mala takú nesúmernú a na jednej strane vystúpenú na druhej nie, Doležal hovoril, že to bolo zjazvené tkanivo. Takže som Kováčovi krivdila, min. v tom, že som si myslela, že mi to zle urobil. On to urobil zrejme dobre, len pri hojení sa to zjazvilo. Ja som to hneď po operácii nevidela, neskôr som si myslela že preto, že som mala nos ešte opuchnutý a tak to vystúpilo až keď to odpuchlo. No čiže ani teraz ešte nemám vyhrané, ale musím masírovať aby sa to zas nezjazvilo.

Carie

Tak babky a dedkovia uz mam sadru dole a mozem povedat, ze som nadsena. Bala som sa, ci mi nespravil nos moc maly, ci mi moc nedvihol spicku, ale vysledok je dokonaly. Spredu nie je vidno moc zmena, z boku mi to narovnal, hrb je prec, spicka zarovnana. Neskor sem hodim fotky pred a po. Dolezal nesklamal, je to proste genius.

Carie

Ja som mala tamponadu tiez 5 dni, to je v poho, da sa to prezit. Normalne to sice dava von na druhy den, ale u mna sa rozhodol to tam este nechat lebo hodne mi to krvacalo.

peter25

To je zvlastne, co som videl kosti od neho, ved kukam na jednu kazdy den v zrkadle, tak to je super, ja mam skor problem s chrupavkou ktora zacina po kosti, ta je na jednej strane akoby vypadnuta trocha dnu, nikto to nevidi, len ja. Moc sa ale nemozem divit, lebo som mal nos dost nechutne zlomeny, a myslim, ze na prvy raz spravil maximum. Aj druhej znamej spravil pekny ratafacik, nie nejaky extremny tenky, proste len taka omnoho lepsia verzia toho, co to bolo predtym, a sam sa jej ponukol, ze ak sa jej to nebude pacit, tak to spravi este raz bez nejakeho doplatku. Ja som bol s nim spokojny ako s clovekom, je taky spravne arogantny, trosku sa snazi odradit, aby videl, kto to mysli vazne, lebo myslim, ze sa zhodneme vsetci, ze je to nie velmi prijemna vec, aj ked nic strasne...