vyspala som sa s kamaratom a...

Príspevok v téme: vyspala som sa s kamaratom a...
mrzimato

obaja sme boli opiti, nadrzani a chceli sme to.Ja som zasadovy clovek ktory toto nerobi bez lasky a vztahu, ved to bolo aj take nezazivne, stalo sa mi to druhykrat v zivote a po tejto "afere" s nim aj posledny bojim sa, ze sa ten kamaratsky vztah skonci...napisala som mu, ze nad tym rozmyslam a nech je to len medzi nami a on neodpisal...zacinam to lutovat, z mojej strany tam niesu ziadne city a z jeho neviem, myslim si , ze trocha ano, je to nesmierne pekny chlap po ktorom tuzi vela zien no mne je to jedno... mna hneva to, ze touto cestou sa od seba odlucime a prestane si ma vazit... zacal to on, ja by som sa ho ani nedotkla.. zacinam to lutovat.. ako sa mam spravat aby sa to kamaratstvo neskoncilo? Aj ked momentalne nemam potrebu vyhladavat jeho spolocnost nejaky cas, ale nechcem aby sa kamaratstvo skoncilo nadobro..neviem co mam robit ako sa spravat, po tom,ze mi neodpisal sa citim trapne a zacinam mat paranoje, co si asi tak po tomto zacina o mne mysliet... naivna niesom, sladke reci od takehoto cloveka mi maximalne tak polichotia, ale neskocim na ne... hm co dalej

arman

no neviem.. kamarati, ktori sa spolu vyspali, pamataju si, ako sa dotykali, milovali... to uz nemoze byt kamaratstvo, neverim ze to moze fungovat dalej, akoby sa nic nestalo.

fialôčka

ak tam nie su ziadne city, tak je to fajn .. a samozrejme, ze mu na tu sms odpis, ved ste predsa stale kamarati nie????

mrzimato

pisem, ze uz odpisal.. ja som neodpisala a on napisal zase.. teraz sa to otocilo... ale ako som pisala, nemam potrebu momentalne vyhladavat jeho spolocnost.. ani neviem ci mu mam odpisat... nechcem, ale asi zo slusnosti...a city z mojej strany ziadne...

Honor

mrzimato - nejdem súdiť, to čo sa stalo medzi tebou a ním je už len čisto tvoja vec, každému sa nejak raz "zadarí", aj mne sa už raz stalo niečo podobné, síce nešlo o sex ale o obyčajné bozkávanie s kamarátom a stále je zo mňa čestné a slušné dievča. Tu ide skôr o to, že vlastne, čo žiadaš od nás, ako ti máme pomôcť? Alebo načo píšeš, keď potom čo povieme nevieš zniesť. Ľudia sa tu len pozastavili nad tým, že človek, ktorý je zásadový, tak neurobí tu vec ani raz a nie to dva krát. O to ide, preto tá hrba kritiky.

Ak chceš vedieť aká veková kategória ti píše, tak ja mám 20. Nijak špeciálne by som to neriešila, možno ti neodpisuje preto, lebo si to ešte neprečítal, teda ak si mu písala cez internet a nie sms. Ak to bola sms, tak by som si ho vyhľadala a zoči voči, to je aj tak najlepšie. Nijak inak to neporiešiš, ak ho nechceš stretnúť tak sa žiaľ budeš len umárať vo svojich depresívnych myšlienkach.

JanoZa

dobre som sa zasmial, "som zasadova ale šmykla som sa raz, druhy krat"... a ešte sa budeš šmýkať do konca života.
Taku frajerku by som teda nechcel mať:D

Len aby si teraz tvoj "kamarat" nezačal myslieť čo si to za ľahku devu a nezačal ťa využivať pravidelne a ty mu samozrejme daš, lebo maš take zasady.

Dnešne dievčata to je des a hrôza.

aglia tau

mrzimato, si si istá, že v tom nie sú z Tvojej strany žiadne city? Držím palce, nech Vám to kamarátstvo vydrží čo najdlhšie.

fialôčka

no neboj, nie si prva ani posledna, ktorej sa to stalo..a ako sa k nemu spravat?? uplne normalne ako predtym .. ved to bolo bez citu a slo lne o sex, tak co ..... nejaku dobu asi nebudes mat naladu ho vidiet,a le ak ste obaja rozumni mladi ludia, tak toto vam fakt kamaratstvo nemoze pokazit ...