Gynekolog - Bratislava

Príspevok v téme: Gynekolog - Bratislava
hladam

potrebujem zmenit gynekologa, lebo terajsi nerobi ani preventivnu prehliadku tak ako ma. cytologiu mi nespravil ani raz, vaginalne sono a vysetrenie prsnikov tiez nie. problem je, ze studujem a momentalne nemam peniaze na poplatky u lekara. budem potrebovat preventivnu prehliadku a hormonalny profil, na ktory mam vymenny listok. neviete mi poradit nejaku dobru gynekologicku/gynekologa v bratislave? rozmyslala som nad magdalenou mayerovou alebo nad ordinaciou na zaporozskej v petrzalke, kde ordinuje doktorka vanickova a fellnerova. pripadne neviete mi odporucit niekoho? za nejake tie jednorazove klieste a vaginalne sono zase nemam problem zaplatit, len by som si rada nasla takeho lacnejsieho gynekologa aby sa mi nestalo, ze nahodou sa objavi nejaky zdravotny problem a ja nebudem mat prave vtedy peniaze na osetrenie. vacsinou doktori nemaju cennik na internete, preto sa pytam vas, ci neviete o nejakom lacnejsom, keby ste mohli aj ceny orientacne uviest. dakujem

pocahontass

Fakt? Si ma teraz potesila. Teda aby to nevyznelo tak blbo, nepotesila ma ta sprava ze si mala problemy ale to ze ti vedel pomoct a ze ta zobral. Tak uz u neho aj zostanes, ze?

bejbina

už som aj skúsila pretože sa mi vyskytli nečakané problémy a musela som navštíviť pohotovosť a potom som sa hneď skúsila obrátiť na neho. Mala si pravdu v tom že je dobrý odborník. Ďakujem ti!

patrisaa

moncisko

tak dúfam že problémy s tým nebudete mať a že k doktorovi pôjdeš len kvôli tomu aby ti povedal že si v tom;-) Držím palce!

pocahontass

To som teda rada ze by ti to nevadilo. Tak skus oslovit toho co som ti napisala. Myslim ze s nim by si mohla byt spokojna. Odbornik je dobry, teda aspon mne uz vo vela pripadoch dobre pomohol a tabletky ktore mi predpisal mi zabrali

bejbina

presne ako si napísala, pokiaľ by to bolo iba raz do roka tak by som s tým problém nemala. Viac mi záleží na tom, aby doktor bol dobrý, lebo doteraz som spokojná nebola a už chcem nájsť takého s ktorým budem

moncisko

ale kdeze, este nie:( Ale dufame ze v najblizsej dobe sa to podari ale zaroven verime ze asi pre nieco to je takto ze este sa nam to nepodarilo. Ak s tym budeme mat dlhsi cas problemy, budeme musiet zase navstivit doktora

pocahontass

Nemala by si s tym problem dochadzat? Ale vsak podstate pokial by si nemala nejake vazne problemy tak sa tam chodi iba raz do roka na preventivne prehliadky. Ten doktor ktoreho ja navstevujem sa vola Milly. On ma ordinaciu v ruzinove. Vsak si pozri na internete, ze kde to presne je a kolko by ti trvalo dochadzanie a ty uz musis vediet ci sa ti to oplati alebo nie

bejbina

ale však to nie je až tak ďaleko, to by som nemala až tak veľa cestovania. A to je ktorý doktor ako sa volá? by som si pozrela na nete kde presne má ordináciu že či by som to mala moc ďaleko

pocahontass

Nove mesto? Fu tak to ti ja asi neporadim pretoze ja chodim ku zenskemu doktorovi ktory ma ordinaciu v Ruzinove. To by si mala dost cestovania, to by bolo asi zbytocne, teda aspon podla mna, aj ked to nie je az tak daleko, ale mne by sa nechcelo. Neviem ako si ty natom s casom a cestovanim?