Najdem babu bez silikonov?

Príspevok v téme: Najdem babu bez silikonov?
šamo

v poslednom case vsetky baby co som s nimi bol maju silikony. tak to ja fakt teda nemusim nemam zajem. ja neviem ci este je vobec nejaka mlada baba bez silikonov s normalnymi kozami aj ked su male to mi je jedno ale su prave do prdele! by som rad vedel ci by bolo babe jedno keby som nemal svoj penis ale umely klacek. sa nad tym uz trocha zamyslite do prcic! kebyze chcem silikony tak si kupim gumovu ancu. chcem normalnu pravu babu made in original!!!

kungfu

Silikony vyzeraju najlepsie, ked su schovane pod hrubym trickom, alebo svetrom. Vtedy vytvaraju dojem, ze su prave. Ale zase , naco by si daval niekto robit silikony, aby ich potom zakryval? To by robil jedine pokrytec. Ozaj, ako sa povie spravne pokrytec v zenskom rode? Pokrytecka, pokrytka, pokryvacka, alebo pokrievka?

mistralko

mne sa pacia prirodzene cecky take troska aj mlandravejsie, aby sa s nimi dalo pohrat a postiskat ich dobre tie umele melony su o nicom. skor sa mi paci ked cecky trocha aj visia len aby to neboli tie vypchate gule.

beskyd

tu v BA clovek poriadnu prijemnu a prirodzenu zenu nevidi ako je rok dlhy.. bud ide sem tam na dovolenku na oravu ci kysuce alebo sa moze dat akurat na chlast.

mistralko

no je tych silikonov stale viac. mozno niekde na vychode to nie je take vychytene, ale v blave a okoli a tiez vo vacsich mestach si to uz davaju baby bezne robit. doktori normalne nestihaju. a o prahe ani nehovorim. ja len by som bol zvedavy co budu tie zeny robit, ked zacnu mat z toho zdravotne problemy. ved kolko hereciek znamych si to muselo dat vybrat lebo mali z toho rozne choroby. neni pravda ze je to neskodne. a mne sa tie silikonove cecky ani nepacia, su jak take melony, vobec to nema pekny vzhlad.

lulu22

šamo, kto hľadá-nájde. nechce sa mi veriť, čo tu píšeš, lebo ja nepoznám babu v mojom okolí, čo by mala spravené prsia. skôr naopak, nedávno si moja teta dala prsia zmenšovať-zo zdravotných dôvodov a ešte jedna moja kamarátka si ich chce dať zmenšiť, tiež zo zdravotných dôvovod. takže sa asi pohybuješ v zlej spoločnosti umelín :D ja ich mám malé, aj keď občas by som prijala aspoň o číslo väčšie, ale NIKDY by som do seba nedala rezať a pchať niečo, čo nie je pre telo prirodzené. ako hovorím, radšej nech si dá žena zmenšiť prsia zo zdr.dôvodov ako mladá holka z blbosti :)

Jefitto

To predsa nie je žiadny problem... moja byvala mala take krasne trojky, že keď si teraz na to spomeniem, tak mi až slzička vyskoči :) :D

sewie

Vemeno, ja sa tiez pripajam k holkam co hovorili ze ziadna manikura a kadernik raz za rok:D to neznamena ze by som chodila neupravena-ale len prirodzene a v ramci moznosti aby to bolo esteticke, netuzim vyzerat ako zmachlena barbie(jedine tak na karnevale:D) hahaha a ked chces tak si nadalej omlielaj ze vsetky zeny su umele a tych par zije v pralese-potom sa ja rozhodne kamaratim len so samymi opicimi zenami, houk!

doubledog

hierarchia je podla mna takato:
1. prirodzene, nie prilis male ani velke prsia
2. umele kozy
3. ziadne alebo divne tvarovane prsia

asi by sa to dalo zhrnut do vety:
"lepsie nieco ako nic"

sasanka111

Payana, suhlasim s tebou, vsetko je to o organizacii. Chaos v zivote obera o cas. Ked venujeme veciam patricnu pozornost a zaclenime ich do denneho rezimu tak, aby sme ich zautomatizovali, zvladneme ich lahsie a skor. A potom je cas aj na prijemne cinnosti. Pravidelny sport by nemal byt neprijemna povinnost na ktoru onedlho niet casu, ale radostna cinnost, na ktoru sa vzdy tesim.
Ja mam iba jedneho syna, ma 11 rokov a tiez uz od malicka musi po sebe vsetko upratat a pracuje aj v zahrade a okolo domu. Nezvladne este vsetko co my s muzom, ale postupne sa stale viac uci. A berie to ako samozrejmost. A to mal v detstve obdobie vzdoru, kedy nechcel robit vobec nic. A rovnako ako moj muz, aj on mal sklony k bordelarstvu. Moj muz v priebehu prveho roku manzelstva pochopil, ze vsetko v domacnosti bezi lahsie, ked ma clovek okolo seba poriadok. Potom ma totiz poriadok aj v sebe. Teraz sa uz nestane, ze necha veci pohodene, alebo ze ak ja pridem z prace neskor, musim po niekom upratovat. Vsetkko robime hned ked to treba. Neporiadok v dome alebo na zahrade je nieco, co u nas nepoznam. Ale na navstevach to casto vidim. A nechapem, ako ti ludia mozu takto zit.