otazka na baby

slavina

Nemyslím si,že je tá vaša dĺžka až taká podstatná,mala som už rôznych chlapov s rôznymi veľkosťami,od najkratšieho 9 cm až po dĺžku 22cm,od hrúbky cca 3cm (priemer) až po 6cm a každý mal niečo do seba,chcem tým povedať,že záleží na technike.Aj ten s najmenším ma totiž dokázal občas urobiť lepšie,než ten s najväčším a najhrubším.Všeobecný ideál neexistuje,pre každú ženu je ideálny penis iný.Mne najviac zo všetkého čo sa veľkosti týka vyhovoval 16 cm dlhý a 4 cm hrubý.

aaa21

giwe a preco by si mal mat problem pri analnom sexe???..neviem ako to myslis.14 cm je taky priemer da s apovedat a anal robia vsetky velkosti(aj dost vacsie) a myslim si ze bez problemv

kačik

nemala som meter pri sebe,a le kvoli tebe som si ho sla vziat..a nijaku traumu mi tie tri cm nespravili..

pozi, mozno som zena a nerozumiem penisom :), ale lepsie mat 12 ci 15 ako 30..rovnako ako je super mat "len" 75A ci 80B ako lolobrigida..

hrom

ano to bol prehnany priklad:) ale zabral:D. tak si zoberme tych 12 a 15 cm. Neviem ci mas poruke meter;) ale je to dost rozdiel, to sa nezda. a teda ja xem vediet od teba co preferujers ty. hrubsi ci tensi? pivo alebo kreslenie?:D:P