Pekná blond farba

Príspevok v téme: Pekná blond farba
naty15

Ahojte baby, potrebovala by som poradiť s vlasmi. Už vyše roka si dávam blond melír. Lenže naposledy som bola u kaderníčky, ktorá mi znova vytiahla melír a potom mi na celú hlavu kydla zosvetľovač. Svoje vlasy mám hnedé a tie mi chytilo tak do špinavo blond.Veľmi sa mi to nepáči tak by som si chcela dať na celú hlavu blond farbu. Nevedeli by ste poradiť ktorá mi chytí pekne na blond a nie na žlto alebo oranžovo?? dakujeeeem

Evushka

Ahojte, viem, že je toto stará debata. Ale všímam si, že viacero žien má s tou oranžovou problémy. Myslím si, že je to tým, že niektoré vlasy na blond nie sú stavané, aj keď sa to tej nositeľke páči. Kamoška sa mi zväčša vždy keď sme sa stretli, sťažovala, že všetky farby jej chytajú do oranžova. Odporúčam na toto také chladné odtiene blond. Ten zosvetľovač nie je zlý, ale treba to aplikovať viackrát, možno po treťom farbení sa to znormalizuje. Ja si farbím vlasy vyše 10 rokov na blond, ale okem prípadov keď som prechádzala z ryšavej, či hnedej do blond, že mi na prvýkrát chytilo tak mierne do ryšavo-oranžovo-ružovo-blond ako orangutan, tak inak som nikdy problémy nemala. A zvyčajne to trvá len jedno farbenie, potom už nie. Ja mám naopak problém udržať farbu, najmä ryšavú na tých vlasoch. Pravdepodobne je to dané tým, že moje vlasy už nemajú pigment, blond je proste minimum pigmentu a ryšavá či hnedá je zase silno pigmentovaná farba. Čo sa týka farieb, v minulosti bola od Schwarzkopf, Natural & Easy nejak svetloplavá orchidea, mne osobne sedela, hoci bola miene zlatistá, po pár farbeniach sa mi už vyťahovala do veľmi svetlej blond. Ale je možné, že iným ženám robila neželaný oranžový odtieň. Inak som teraz spokojná s Palette farbami, no zase ma štve jedna vec, že ich neustále menia, napríklad pred rokom som jednu používala, asi len 2x som ju mala a zrazu ju stiahli, či vypredali. Tak som mala problém nájsť inú vhodnú farbu, čo by mi sedela. Mne totižto idú skôr zlatisté blond pramene, než tá severská blond, champagne, striebro a platinová a neviem čo. Ja len toľko s mojimi skúsenosťami s farbami. Každopádne zistila som, že najlepšie, najdlhšie a najkvalitnejšie držia klasické Palette Deluxe, len zrovna tie blond odtiene tam pomerne vybrakovali, neviem či ostali 2-3 odtiene, no sú zväčša v prirodzených tónoch a žiadne divné prímesy.

lina2211

Uz asi 8 rokov mam blond vlasy a pri korienkoch mi to stale chyta tmavsie, trochu do zlata. Dnes som skusila bonde Ultime LXX Extra Xtreme Zesvětlovač a po tejto skusenosti mozem povedat ze NIKDY VIAC. Vlasy mam zlte ako kurca a uz vazne neviem aku farbu si mam dat aby som mala aspon take ako predtym...a tiez farbit hned v ten den asi nebude dobra volba :/ tak ja len taka rada, aby ste sa zbytocne nezohavili (uz spminananym) zosvetlovacom ako ja...

Lilien_1

Ja si stále farbím vlasy na blond-(ále stále hľadám farbu kt.mi chytí trochu s nádychom bielej)->sú trochu zničené, už som prešla rôznými farbami hnedá,čierná a stále som na Blond =)myslím že blond je fajn farba len sa pri nej moc ničia vlasy preto je potrebné si zaobstarať rôzne prípravky k ich ošetreniu,ale už rozmýšľam že si zmením farbu na červeno,lebo byť blondínou je drahé, a aj na nervy. Niekedy vám chytí farba do orandžova a už sú tam nervy! Jop to é vsio zatím pá

suns

no čafte :)

tak vyslo to !

Az na to, ze ten Syoss je pekna sracka ! Poriadny silny zosvetlovac.. ked mi to kamoska masirovala, mala z toho supinky na rukach ( je mi jasne ze treba pouzivat rukavice ), ale ona ako kadernicka si myslela, ze to bude ok :D a vyzralo jej to ruky riadne :D

inak.. dala mi to asi 10 cm od pokozky a asi 4 cm od koncekov..cize mi najskor nafarbila strednu cast kazdeho pramena.. po asi 30 minutach to zacalo vyzerat ako pomaranc.. alebo mandarinka, proste taka svetla oranzova.. nechapem, ako mi mohol ten zosvetlovac zmenit farbu vlasov.. mala som to take plave blond ( spinavy blond, vola sa to aj jahodovy blond.. ) a dalo mi to na oranzovo.. ale dobre, nafarbila mi po asi 45 minutach aj korienky.. nevyslo mi ale mnozstvo toho zosvetlovaca, takze kym sme isli kupit druhy a dali sme to na celu hlavu znova, trvalo to dalsich asi 20 minut :D cize som to tam mala dost dlho..

no ako som si to zmyla, korienky boli uplne zlte ako kura, potom tie stredne dlzky boli take mandarinkove a konceky biele.. no katastrofa :D hodila som si na to taky fialovy roztok zmiesany s vodou, z toho mi niektore pramienky chytili jemne do fialova a ruzova :D proste dost zle :D tak som zbehla na druhy den do salonu, mali tam Loreal a Schwartzkopf fialove sampony.. kupila som si ten Schwarzkopf, stal 11,50 .. umyla som si s nim vlasy 1 vecer a vyzeralo to fajn :) tie oranzove pramene sa stiahli, zacali vyzerat lepsie.. ale korienky boli stale naprd.. hned den potom som si ich vecer znova umyla tym samponom.. a vyzera to super ! :) je to take do biela, trosku kde tu zle, ale nie je to flakate.. je to hrozne svetle, cele biele skoro :) ale pekne, zvykla som si na to :) takze som rada :) len treba ratat, ze ten srackovy zosvetlovac spravi na prd pracu.. potrebujete este roztok na stiahnutie, popripade sampon.. aby vam to tu farbu upravilo.. farbu by som na to dalsiu uz nedavala.. lebo to sa moze cele pokaslat.. zosvetlovac vam vlasy zosvetli, ale neda im jednotnu a hlavne PEKNU farbu, s ktorou by ste mohli vyjst na denne svetlo :D

takze si treba nakupit do zasoby :)

ja som rada, ako to vyslo.. boli to ale nervy pri tych farbeniach.. lebo fakt to vyzeralo STRASNE !

nemam to biele ako napr. Christina Aguilera.. ale je to fajn :)

len na to treba mat nervy, dost zosvetlovaca.. + dalsie sampony a masky..

a co sa tyka znicenosti vlasov.. ked to zacalo byt oranzove, zmyli sme 1 pramienok.. ked som ho chytila do ruky, bolo to ako GUMA.. fuj, zmolkovalo sa to na konci, ale ked sa vysusil, bolo to super :) prijemne.. jasne, vlasy su oslabene.. ale dala som si po vymyti farby na to ten syoss krem ( tu starostlivost PO farbeni.. ) a bolo to fajn.. + pouzivam vyzivne masky, takze ziadna zmena na vlasoch :) padaju viac - tu urcite, na to sa treba pripravit.. ale pri kvalitnej starostlivosti - sampon, maska, koncidioner, + vyzivne serum na konceky + ziaden horuci vzduch ( ja si nefukam, ani nezehlim ani nekulmujem ) - malo.. vlasy su fajn :) zdrave, vyzeraju dobre.. takze vela stastia prajem :) a odvahu na to ! bude to vyzerat fajn.. verim tomu :)

vrazila som do toho prachy, to ano.. ALE, mam radost, ze na leto mam krasnu svetlu farbu :) pa

lenulka52

Baby ja pouzivam tuto,www.google.sk
Chyta mi perfektne, niekedy az moc, bojim sa ze budem mat az moc biele. Moje priroczene su taka stredne hneda. A tato farba aj ekd sa mi vymyva vobec nie do zlta. ja si farbim uz len odrastene vlasy, lebo ostatne mam este stale pekne blond.