Necitim si prsia po solikonoch..

Príspevok v téme: Necitim si prsia po solikonoch..
Zuza

Ahoj..ja viem,ze je to asi normalne,ale chcela som sa vas spytat,ze mam uz 6ty den po operacii co mi davali silikony a vsetko prebehlo hladko bez komplikacii...Len sa chcem spytat ci je normalne,ze ked sa ich dotknem tak vobec nemam cit v bradavkach a stale ma rezu akoby mi po nich ziletkou rezali..je to dost neprijemne...ale ked lezim tak je to lepsie....kedy vam ustupili bolesti a zacali ste si citit prsia?...dakujem pekne..:)

leus

ja som pol roka po opke a este si necitim dolnu polovicu prs, 6den je velmi skoro po opke a preco nejdes na forum silikonove prsia, tam sa debatime o takychto veciach

Zuleko

To čo popisuješ je úplne normálne,a citlivosť sa časom vráti,ja som si po operácii necítila celú spodnú časť prś a postuplne sa to vrátilo,kamarátka si zas necítila bradavky asi 3 mesiace a potom sa jej to taktiež vrátilo,samozrjeme môže sa stať že bradavky budú citlivejšie alebo menej citlivé,no myslím si že k úplnému zániku citlivosti dochádza len vo veľmi málo prípadov:-))všetko chce čas.

delphia

mozno sa citlivost vrati, mozno nie. necitlivost, alebo znizena citlivost bradaviek je jedna z rizik augmentacie prsnikov.