Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Nikcaa

jaaaaj GoFruit ty ma vieš vždy tak potešiť :) už len tým, že mi tu odpíšeš :D
čo si dnes jedla ? Ja super-úžasné smoothie zo šťavy z granátových jabĺk, červených pomarančov mang a banánov. :-)

GoFruit

ST je skratka jeho dvoch mien :)

rozkvest.cz
jajsem.com
a odvcera som na FB a je tam obrovska sranda, som necakala, ale zabavam sa riadne

ja som sa dnes na veceru velmi prejedla, nejak som to neodhadla, lebo som robila marinovanu zeleninu - vynikajucu a este na to krekry, no uf, mne sa to nezdalo vela ale bolo a potom cokoladka a bolo mi velmi zle az na vracanie a v tom som si povedala, ale no toto, ved moje telo taketo nieco musi zvladnut, ja mam dokonale telo a dokonale travenie tak sup sup doroboty a preslo to za par minut, ocenujem svoje uzasne telo, milujem ho a kazdu nadhernu bunku mojho tela, cenim si jeho schopnosti dokonalej regeneracie a neustaleho nachadzania rovnovahy

dobru nocku

Nikcaa

A ty na aké fóra ešte chodíš ?
ST? tak sa volá ? či ako ? nechápem, prepáč, ak je to blbá otázka :D
dnes bolo super super. Idem už spať. Teším sa už na raňajky :-)

GoFruit

Nikcaa ved to je v pohooo ja by som bola najradsej keby sem prispievalo co najviac ludi :)

ST (syn) ma 3 roky a 7 mesiacov a dojcim uz len raz denne na spinkanie. A milujeme to. A ked sa ho spytame ze dokey bude pit cici tak ppvie ze ked bude tak velky ako tatinko tak uz nebude pit cici :)

Nikcaa

GoFruit, nie, vôbec som to tak nemyslela. Len minule písali dievčatá, že to tu čítajú, ale neprispievajú, tak som chcela nech aj oni napíšu.

Inak, ja nikdy neviem nezjesť celú raw čoko :D myslím tú pana chocolate

Jééj, to je super, že ešte kojíš. :-) Koľko už má malý ?

GoFruit

Rosemary keby len Macu. Ako baby pisali ze davaju macu tak ja som si rovno kupila baobab macu lucumu wheat grass a davam aj pel a med a je to taaaaaak moc dobre. To som si teraz vymyslela ze sak ked este stale kojim tak nech sa tymi vitaminmi nadupem no. :)

GoFruit

no aj som nad tým rozmýšľala chvíľu, že čo už ti leziem na nervy??? no toto
ja sa mám stále lepšie, ja ani nechápem ako sa to dá :)
dnes som mala na raňajky 2 super mangá, take mnááám a na obed smoothie z vela kelu, kozonohy, listku salvie a fifi bananov a ananasu a OJ a vecer krekry s redkou, cherry rajcinami a avokadkom a potom celu raw cokinu,
a potom este taky super nadupany kokteil

Nikcaa

Inak tým, že som vyzvala evccu a rosemary k diskusii, som nemyslela, že ty GoFruit nemáš písať, ty si tu samozrejmosť :))) ak si to náhodou tak pochopila.....
evcca a vieš, že ja som tento rok na tom podobne ? cez leto som nebola 100% surová a teraz som, ani nemám vôbec chuť na nič varené. zaujímavé :)

GoFruit

ahooj evcaa, neviem mne to ide tiez najlepsie v zime, zboznujem zimnu ponuku ovocia :) manga, sicilske pomarance, granatove jabka....
ale toto leto som perfektne bola 100%
som super hehe