Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

R: smoothie: rusky kel, troska zeleru, 1 banan + fifi, OJ
O: čerešne, durian,
V: ploske broskyne, vodovy melon,
zelena stava: 2 rimske salaty stredne velke, 1 mensia uhorka, 1 jablko, 2 mrkvy

GoFruit

Tv USA je dobytok krmeny aj kuracimi fekaliami, hamburgerovi fanusikovia su ale fajnsmekri co? Ktovie ci Mcdonalds and co tu v europe maju masko z USa? www.jajsem.com

vicky_025

ahojte, veľmi dlho som tu nebola, ale v poslednom čase ani nemám kedy sadnúť za internet :) no isto si nájdem čas za pár dní aspoň preletieť čo sa tu medzičasom udialo a s čím novým ste prišli, ako sa máte... :) ale verím tomu, že čo najlepšie :)

ja za dnes:
- smoothie z 3 veľkých banánov a odšťaveného šalátu
- šťava z mrkvy, stopkového zeleru a uhorky tak pol litra
- 7 pomarančov
- polovica šalátu, paradajky

GoFruit

www.eiaktivity.sk

Clanok o strese a jeho vplyve na zdrave a zaroven sa tam pise ze zle spomienky teda na zle zazitky z detstva su destruktivne pre zdravie nasich buniek. Uzasne cize staci si to preprogramovat.

GoFruit

Ooo diky za radu. No uz mi maly oznamil, ze on si bude v zahrade kopat loptu. A tak som mu oznamila, ze ta zahrada je moja a ze sa tam bude pestovat burina. Kvoli mne a teda kvoli velkej zahrade sme isli trochu dalej od centra, tak hadam tam nebude travnik na futbal. No jeda, 90% z toho co si menovala ani nepoznam len niektore aspon nazvy. Musim si to nastudovat. Ze hviezdica no toto.
Bru noc