Ziarlim na Facebook a Azet

Príspevok v téme: Ziarlim na Facebook a Azet
JeremyWild

Viem ze asi to nie je celkom normalne a zas pre niektorych naopak je.
Bojoval som jeden cas proti ziarlivosti a celkom sa mi darilo ale za ten sverlt si neviem zvyknut na ten facebook chat a spravy a azet Rp. Praitelka ma miluje a aj ja ju, viem ze je to aj o sebavedomi a tak ale stale sa bojim ze ju tam ohlupuju a ze ju zlomia ako moju byvalu, ktora ma sice nepodviedla ale tiez to koncu nepriapelo.
Vsetci sa tam hraju na miluckych a vtipnych... Viem ze zeny potrebuju mat pocit ze su ziadane a pekne a ona ma miluje ale serie ma to fakt... Mam dobre a zle dni tak.. Len tolko no

alenka_maxova

a to ti bude vadit aj ked sa jej nahodou zmeni kolektiv a uz nebude cisto zensky, ale aj s muzmi?? Donutis ju aby opustila pracu? A ked pojde na sluzobnu cestu s kolegom, tak umres kvoli tomu? Ty ked ides po ceste, nepozries sa na zenu? Ked si v praci, nebavis sa so zenami? Ja viem, ze pisat si s niekym je ine, ale kazdy ma pravo na svoju slobodu. Pokial si pisu o pocasi a o tom, kam snivaju ist na dovolenku, tak preco nieco ti to tak vadi? Zbav sa vsetkeho strachu, uzivaj si, ze je s tebou, ze si ta vybrala a neries neznamych ludi. Ked jej budes pravidelne robit policajta, vykasle sa na teba tak ci tak...

JeremyWild

Koli comu. Ja by som bol zvedavy ak by tvoj muz sedel na nete a pisalo mu kopj dievcaf lebo dobre vyzera. Ja jej verim ale proste mi to vadi

JeremyWild

FB A azet je jedine miesto kde sa stretava s muzmi. Sme spolu a do skoly nechodi a pracuje v zenskom kolektive a na kavicky a diskoteky tiez nechodi. Preto hu nechcem obmedzovat a vycitat jej ze chodi aspon tam. Tak len serem na to len sa snazim to akceptovat lebo...

winki

lost to vystihol....za neveru nemoze pokec ani FB...dáva len viac možností, ale človek ktorý to má dané tak podvedie aj bez týchto vecí. Musíš jej veriť. Ak jej neveríš na FB alebo pokeci ako ju potom možeš pustiť von s kamoškami? Alebo do školy?, práce? Tam má milion viac možností na neveru, lebo tých ľudí pozná osobne a nie iba fiktívne. Urob niečo so svojim sebavedomím aby ta takého primitívne veci prestali trápiť.

lost

#&*&#*^*&%#

zmazalo m ito text, som stlacil zle tlacitko, sakra..

prejdem hned k pointe - FB je ako kaviaren, ludia tam kecaju a ukazuju sa na fotkach. moze tam najst noveho priatela, preco nie, tak isto ako v realnej kaviarni ak pojde posediet s kamoskami, tak isto ako v skole, praci, alebo v obchode, ci rovno na ulici. ludia sa stretavaju a "chatupuju" vsade a kedykolvek. Alebo na toaletach v obchodnom centre s ninjou ;)

vztah je o DOVERE - ak jej nedoverujes, tak smola.. a tou doverou nemyslim len "chat" ale aj take, ze ide na chatu s 99 muzmi a ona je jedina zena - ak je vztah pevny, tak sa nema co stat. samozrejme, je to ako hrat sa s ohnom :) ale to je jedno, zivot e taky a nemyslim ze je mozna zmena.. jedine v inej kulture a na inom kontinente (ale neivem kde presne, mozno India, ale 1 zivot je dlhy na to, aby sa clovek zmenil).

Cize podla mna sa obavas zbytocne.. Skor by som s nou komunikoval vela, vela a este raz vela.. A potom rady co tu pisali ini pouzivatelia..

biela mačka

Zase tá stará pesnička. Môj exdement namiesto toho, aby sa so mnou rozprával, si písal s "kamaráátmi" na pokeci a facebooku a komentoval statusy a keď som sa ho niečo opýtala, odpovedal mi o niekoľko minút, maximalne tromi slovami a veľmi nazlostnene.