Nejaký krém na strie?

Príspevok v téme: Nejaký krém na strie?
foxi65

Nepoznáte nejaký účinný krém ,ktorý by ma zbavil strií ? Som chudá ale aj tak to mám všade , hanbím sa chodiť na kúpaliská atd . Prichádza leto a ja neviem čo s tým. Vraj sa to nedá celkom odstrániť ale počula som , že niekto sa toho zbavil ale ten krém bol z Ameriky a ja by som potrebovala niečo , čo nájdem v lekárni. Ďakujem :)

livinkam

Strie sú deformácie kože, raz keď ich máš hlboké alebo dlho tak ich odstrániš len laserovým zákrokom... dajú sa však zjemniť a ak sú malé a podchytíš ich včas tak aj odstrániť krémami a olejmi, dcére sa v puberte začali vyhadzovať strie ako sa jej menila postava tak som jej kúpila elastiq nech si ich tým natiera a pomohlo jej to, zabránilo jej to vzniku nových strií a tie staré zamaskoval a viditeľne zjemnil

Karmennn

ja som pocula, ze strie sa daju zmiernit len v tom pripade, ak si zacnes na to davat hned po vzniku nieco. co, to uz vsak neviem. ja s tym mam tiez problem, pretoze som chuda a nikdy som nepribrala. mam 22 rokov a stale rovnaku vyhu, dokonca som zo stresu aj 3 kg schudla. cize z toho mi vyplyva, ze to je asi v tele...nie je pravda, ze strie sa robia iba pri zvyseni hmotnosti. vraj ak ich matka nikdy nemala, tak je velka pravdepodobnost, ze ich bude mat dcera. raz som take citala, ked sa jedna mamicka trapila nad striami svojej 3 rocnej dcerky. takisto ani moja mama nikdy nemala strie a ani si brucho nicim nenatierala ked bola tehotna. no zato ich mam ja na mojom chudom zadku..:(

Izabelka_MT

Radšej si kúp sa tie prachy čo by si minule na ten krém nejaké pekné plavky.. na to ti nič nepomôže len cvičiť a cvičiť a cvičiť ...

muc

ci sa ti to paci, alebo nie, nicim si to neodstranis. ani ziadny americky "zazrak" neexistuje. ide o narusenu strukturu pleti.