Vidim mrtvych ludi...

Príspevok v téme: Vidim mrtvych ludi...
danka20

Dobry den,potrebovala by som poradit,ale velmi..mam dost problem,zijem s priatelom uz 4 roky,na zaciatku vztahu sme byvali oddelene samozrejme s rodicmi a tak..nikdy som nemala ziadne problemy so spankom ani nic podobne,ale asi pred pol rokom som zistila,ze mam strasny strach zaspavat,nieto este spat a zobudzat sa sama..ja viem ze je to sialene,ale mam strasne sny..ono to bud su velmi zive sny,alebo realita,pretoze ja mam otvorene oci,vidim ludi ktori su davno mrtvi,niektorych poznam,inych nie,nemozem sa vtedy hybat,som ako zhypnotizovana a ked sa ku mne priblizuju tak od strachu znova upadam do hlbokeho spanku,poradte mi prosim,priatel o tom nevie,vysmial by ma,a ja sa desim ked bude mat odist na pracovnu cestu alebo niekam,poradte prosim len nie psychiatra... dakujem vam

punk_zero

Netaraj, knazovi nedam ani gros. Za to ze jej pokropi dom si nezasluzia grose! A za krst a pohreby + svadby uz vonkoncom nie

lorena1

ahojky ja ta viem pochopit ja som tiez to zazivala roky ale naviac co pomoze je musis povedat tim duchom iba to odkial si prisiel hot naspet mne daj pokoj tu nepari vrat sa na svoje miesto nemas tu pravo prisacham ze to pomoze ti i ked si opakujes ale potom bude mat pok

punk_zero

Inac raz sa mi snival hnusny sen... omg, cisto ako realny. Hlavny hrdina som bol v nom ja, ako inak ... No to je jednine plus na tom sne. Bol cisto ako realny. Snivalo sa mi, ze u nas v Michalovciach budu teroristi a budu chciet odpalit cele mesta s nejakou bombou.... a aj sa im to podari no ja im utieknem s jednymi este Potom ma neznam com, ale zacnu nas nahanat policajti a ja s kamosmi unikam na aute 180 - tkou niekde v hlavnom meste uhynam sa autam aby som unikol policii.... no neviem ako som sa dostal do hlavneho mesta niekde v Srbsku alebo tam niekde.... To uz fakt kktiny sa mi snivaju

Ked som bol dieta, tak sa mi snivali nocne mory ako realne. Bal som sa no snivali sa mi aj pekne sny - realne. Po tolkych rokoch si tie sny pametam! Nechapem ako??

O mokrych snoch uz ani nehovorim, ale to uz ina tema :D

trinka

ak ju to obmedzuje, ak sa toho bojí a pociťuje úzkosť a strach, tak vtedy je to problém, ktorý dokáže psychológ odstrániť...

trinka

Zavolajte si kňaza a dajte si vysvätiť dom. Ak to nepomôže tak v tom prípade ide o symptón. Desivé sny môžu byť prejavom choroby (nie len duševnej). Ale tiež sú prejavom toho, že dačo ťažké prežívaš.
A myslím, že psychiatra nepotrebuješ... ale psychológa by som navštívila

majkazgurunu

no mne sa to stava , že sa mi snivalo so starkou a mama povedala ,že sa stači za nu pomomodlit a zapalit sviečku a viac sa mi nebude snivat s nou