Akne na licach podkozne

lochness

co sa tyka liekov, to ti neviem poradit,... ale aj mne sa nikdy nezvykli robit vyrazky na licach a v poslednom case sa mi ich tam spravilo dost...

citala som ze to moze byt jednak vnutorne a jednak na to posobia veci zvonku - napriklad obycajny vankus, najma ak spis na boku alebo na bruchu, ostavaju tam bakterie a tie sa ti roznasaju pocas spanku po licach a po tvari... takze treba casto menit postelne obliecky a mozes skusit aj davat si aspon na cas kazdu noc na vankus cisto vypraty uterak...

dezinfikovat a cistit plet zvonku, nesupat si do vyrazok, mne celkom pekne zabera antibakterialna cistiaca pena Sebamed rano aj vecer, na noc si davam este mast s cajovnikom (aj cisty cajovnik je vyborny ale dost vysusuje), ta sa do rana pekne vstrebe.. vyrazky sa mi pomaly prestavaju robit, uz sa mi len hoja tie co mam, akurat len dufam ze mi flaky pomiznu cim skor :)

drzim palce, treba len skusat

autoboli

ja nechcem roaccutane je to velmi silny liek a nechcem si znicit zdravie koli krase...nemate na to iny liek ? nemoze byt ze mam problemy s nejakym organom ?

bingham

ist za dermatologickou...a ked je to take akne ako opisujes...zrejme ti predpise roaccutane a ten by to mal na 99% vyliecit