nosi vlastne niekto tie " trendy" push up podprdy?

Joo

nie nenosim ,nebudem klamat o skutocnom stave :) to sa dam radeji vypchat silikonom ,aspon ho oklamem nie az tak ocividne .... budem sa tvarit ,ze to tak dokonale narastlo :-))))

danielaaa

Kritizovat vypchavky??? ved kto chce tak si ich kupi, kto nie da prednost inemu typu podprsenky ved ich je na vyber habadej...

M 25

ja nosím velmi rada značku Lormar a nedávno som si kúpila v NewYorkeri, tiež je skvelá .. a nie je zlá ani značka Dim..
musíš len hladať, skúšať ...

Lulu2011

staci aj za 4 eura, len musis skusat, niektore sedia lepsie ako predrazene wonderbry, inak z tých drahsich su dobre lormar, pierre cardin

Samantabb

dievčatá a čo myslíte, je lepšie zainvestovať do drahšej push up (triumph)alebo stačí taká hocijaká lacná. Máte niektorá nejakú overenú značku , s push up efektom a je príjemná a nositeľná?

suns

ja nosim odjakziva.. ide o to, aka push-up to je ! Teraz vymysleli novy druh, ze kosik ze skoro cely vyplneny takymi troma kopcekmi gelu.. moja velkost ma BOLI, TLACI, je to hnusne, prsia mi vykopne az na krk :D a v o cislo vacsej mam zase prilis velke prsia :D

ta push - up ma byt jemna, decentna.. podla mna na tom nie je nic zle..

suns

ja nosim odjakziva.. ide o to, aka push-up to je ! Teraz vymysleli novy druh, ze kosik ze skoro cely vyplneny takymi troma kopcekmi gelu.. moja velkost ma BOLI, TLACI, je to hnusne, prsia mi vykopne az na krk :D a v o cislo vacsej mam zase prilis velke prsia :D

ta push - up ma byt jemna, decentna.. podla mna na tom nie je nic zle..

ncjh

alenka: moj prispevok nebol adresovany konkretne tebe,, ale vseobecne.
ale ked uz, sama si napisala, ze ty nemas komplexy tak nepotrebujes nosit vystuzenu podprsenku . mas komplexy zo svojej tvare? asi nie a predpokladam ze sa malujes