Ktore mydlo na cesty je najlepsie ?

chladomor

Ideálne by bolo, keby som dostal každý deň svojich 24 €.
Ale bojím sa, že by to aj tak nefungovalo, lebo sa asi prejavilo niečo ako Štokholmský syndróm a to nerobí dobrotu :-)

Mydloooo

a musim zaplatit dopredu na 10 r ?
nemam 87 teraz, chyba mi nejaka dvacka, ale zajtra mozem zohnat :)
a organy za 15, neni problem, hadam nevazia vela :P
popripade ked sa niekde vysypem na lyziach alebo sa mi neotvori padak tak poistka preplati ;)

chladomor

Čo sa týka telesných orgánov, tie by som dal len za 15 000 € za kilo. Nejaké tri kilá by som možno oželel :-)

Mydloooo

len ?! :D
clovek si za peniaze moze kupt uz fakt hocico :D
to si neviem predstavit :D
to by som bol fakt ako nejaky paranoidny prezident :D
ak by si este ponukol organy na predaj, za nejaky bonus, tak beriem :P

chladomor

Alebo si kúp otroka, ktorí bude všetko špinavé chytať namiesto teba. Ja by som sa aj ponúkol, ale chcel by som aspoň 1€ za hodinu a musíš mi zabezpečiť stravovanie a ubytovanie a bol by som ti stále na porúdzi :-)
Možno takých 10 rokov by ma to aj bavilo. Idem si vypočítať, koľko by som si za 10 rokov zarobil.

chladomor

Môj bratranec bežne jedáva so zaolejovanými čiernymi rukami z garáže a to aj chlieb či koláče priamo tými rukami, a je zdravý.
Na druhej strane peniaze obchytané rôznymi cigošmi a ošťatými rukami sú omnoho závadnejšie ako prostredie v dielni.
V každom prípade by som použil nanajvýš obyčajné tekuté tesco mydlo a zbytočne by som nerobil totálny holokaust baktérií na mojich rukách z dôvodov, ktoré som už opísal.

chladomor

Keď budeš mať príliš čisté ruky, tak na nich v dôsledku prirodzeného výberu budeš mať veľké množstvo tých odolných a nebezpečných. Keď ich budeš mať špinavé, tak ich síce budeš mať plné baktérií, ale nebudú na nich skoro žiadne z tých nebezpečných.
Takže by som povedal, že stačí voda, alebo pľuvanec :-)

Najčítanejšie články