Utieranie ust po jedle?!

Príspevok v téme: Utieranie ust po jedle?!
Marekos

Troska netypicka tema ale co uz. Neviem co robim zle ale skoro stale citim mravcenie v kutikoch a ja neviem ci si mam utierat usta vreckov po jedle alebo ne. Niekedy mam ich troska cervene, stravujem sa normalne a pochybujem ze nieco mi chyba. Je to uz dlhsiu dobu niekedy su v pohode niekedy zas zle, asi uz rok mozno. Davam si bacha ako oblizovanie a v kuse mi to beha po rozume uz fakt neviem, kozna lekarka mi poradila kalciovu mast ale to nepomaha prave ze este sa mi to zhorsi. help :(

Laci558

Utierat vreckovkou po jedle to je pohoda. Pozor al trochu na silu, teda nedrhnut pery az do krvy :D Poznam ludi co s tym maju tak trochu problemy a riesia to tak ze nosia stale a vsade so sebou jeleni loj - ten je vraj najlepsi na suche pery a podobne. Co sa tyka kutikov tak mne osobne pomaha ALPA- je to mozno sice trochu drasticke ale poriadnie vystpe, vydenzifikuje a co je dobre tak trochu aj znecitlivie ak su bolestive kutiky. Stretol som sa dokonca s takym nazorom ze proti kutikom je dobry a teraz sa drzte- usny maz- staci potriet postihnute miesto a vsetko je na druhy den fajn. Sice to som este neskusal lebo mi to nepride nejak po chuti :D

iggzik

"stravujem sa normalne a pochybujem ze nieco mi chyba" ...
ked mas problemy, tak mas problemy, to znamena, ze nieco nieje v poriadku, tym padom to vylucuje to co hore pises...

je vela veci co ludom moze chybat, alebo robia zle a nemaju o tom ani najmensieho tucha.. x(

lekarky si z nas radi robia pokusnych kralikov alebo ak fakt nevedia nas odpinkaju, ze je setko ok (vlastne celozivotne skusenosti)..

z kutikmi som volakedy mal tiez problemy, ale to som bol este "krpec" matka ma riesila, aby som to neoblizoval,, lieky ani maste nic a dako to potom preslo. takze som asi moc nepomohol x( ..