Frajer dáva prednosť kamošovi predo mnou

Príspevok v téme: Frajer dáva prednosť kamošovi predo mnou
onomatopoje

Má jedného kamaráta, k ktorým sa poznajú už od detstva. Doteraz sú akože najlepší kamoši. Obidvaja sú v pohode. trápi ma však, že môj frajer naňho nedá dopustiť. každé slovo čo on povie je preňho platné, posvätné, on je jednoducho neomylný. Mrzí ma, že vždy je na jeho strane a zastáva len jeho názor. Napr. sme boli dohodnutí, že ideme spolu sami dvaja do pizzerie. Ale vtom on zavolá, že servus, nejdeme na pivo tam a tam? A môj priateľ samozrejme pristane, a ja už len idem s ním ako taký prívesok.
Neviem, či to mám tolerovať, ale inak to asi už nebude. raz som mu to vytkla, tak na mňa vybehol, že to je jeho jeden normálny kamoš. :( nejaké rady, komentáre?

vitali

No niekto z mužského pohlavia akoby sa tu nahneval :) Ja to vnímam zas tak, že mnoho chlapov dáva prednosť kamarátom pred frajerkami. A tie frajerky to frustruje. Druhá vec je tá, že človek sa má venovať pri práci hlavne práci, a nie inej činnosti. Rodičia sa majú venovať svojim deťom, matky hlavne malým deťom a nie iným činnostiam, ked príde návšteva, mali by sme sa venovať návšteve a nie pozeraním filmov, ked šoférujeme, tak máme šoférovať a nie telefonovať. Z toho mne osobne vyplýva, že ked má chalan dievča, ktoré ho ľúbi, tak nech sa o ňu stará, venuje jej viac času ako svojim kamošom, počúva jej názory a pocity, a nedáva na prvé miesto stále a neustále kamošov.
Je pravda, že ked máme vzťah, tak netreba odsúvať nabok kamošov, kamaráti sú veľmi dôležitý. Ale tento mužský nepodarok pestuje viac vzťah s kamošom ako so svojím dievčaťom. Akú ma perspektívu taký vzťah? Načo mu to dievča je? Len aby ho reprezentovala? Onomatopoje, možno to ten váš kamarát robí schválne, ked vie, že takto vám to ničí. Najmä tebe.

george303

Vydno ze ste este nedospeli na vztah ...
Teraz co cakate akoze ze cahalan si zmeni cislo zrusi vsetky kontakty z minulosti a nebude sa stretavat z nikym inym len svami ??
a Vsetci jeho kamarati su zli a len ho lakaju na zle veci ??
Par takych som poznal ktori kvoli svojej takzvanej zivotnej laske zanevreli na ludi ktori pri nich stali odjakziva ...
Potom nastal rozchod a cudovali sa ze ich byvali kamarati maju dnes uz inych kamaratov a ze su vlastne uplne mimo hry...

Mrska Silvuska

onomatopoje--a nevytaca ta, ako nechcas so sebou manipulovat ty?
...ak som dobre pochopila, ty cestujes za priatelom, aby ste spolu po urcitej dobe stravili nejaky cas...a on? ten cas pre vas stravi s kamosom...hm hm hm....
priatelia su doleziti, pre nas vsetkych, ale nie na ukor normalneho vztahu dvoch ludi...lebo toto je ako trojka...a ty si LEN ten treti clanok...
preco ta vytaca jeho kamarat a nie tvoj priatel?
bud zvol rozchod, alebo jednoducho "vymen" cas so svojim partnerom za cas vo fitku, na kavicke (aj sama, nie je nic lepsie:-), proste kdekolvek a cokolvek, co budes robit sama pre seba.a dlhodobo. a uvidis na reakciu tvojho priatela...ci mu stojis za nejaku tu namahu...a vobec, stoji ti on za toto vsetko??...
vela stastia...

onomatopoje

Možno to nie je až také zlé, ale momentálne som dosť vytočená.. lebo. teraz som na intráku, učím sa na skúšky. A včera bola u nás diskotéka. Písali sme si na fb, a frajer mi ešte včera večer povedal, že bezo mňa tam nepôjde, že načo by tam šiel. Ale kto ho o 5 minút nezavolal? áno, kamoš. takže museli sme sa rozlúčiť, lebo jeho kamoš jednoducho chcel na tú disku ísť, a nechcel ísť sám. Vytáča ma, ako ním manipuluje, či ako to nazvať. :(

vitali

Podľa mňa je tento problém hlbší. Počúva len svojho kamaráta, je viac so svojím kamarátom. Ty mu nemôžeš ani povedať, čo si myslíš. Tak o čom to je? Kde máš miesto ty vo vzťahu? Máš sa mu pekne doprosovať, pekne sa s ním porozprávať?! Už mu to mohlo dávnejšie dôjsť.
Kurnik šopa, načo majú takýto chalani babu, keď sa o ňu nezaujímajú ako treba a aj tak je im prednejší kamoš vo všetkom ostatnom...