Je nutna hospitalizacia?- infekcna mononukleoza

Príspevok v téme: Je nutna hospitalizacia?- infekcna mononukleoza
vlasta.

syn 18.rocny ma tyzden teploty, stale okolo 38, lieci sa na hnisavu anginu, berie antibiotika, ktore vsak nezaberaju, dnes sme s nim teda isli na odber krvi, ze sa nam zda, ze to angina nebude, ze to vyzera na mononukleozu. Stale iba spi, tazko sa mu dycha, boli ho hlava, je uplne malatny. Chcem sa spytat, ci mame ist so synom do nemocnice na infekcne, alebo ho liecit doma, len sa obavam tej teploty, uz tyzden 38 mat, sa mi zda dlho.
Ak ste niekto prekonali tuto chorobu, tak opiste priebeh a ci ste museli do nemocnice. dakujem

RNG

Mononukeoza je sposobena premnozenim virusu Epstein Barr, ktory dnes nosime skoro vsetci v tele. prepukne, ked nasa viralna imunita poklesne. Preto radim kazdemu si zvysovat viralnu imunitu, co som adresoval tu na fore uz mnohokrat, mozete si to najst aj cez google.sk uvedenim mojho nicka a napr slova herpes. Pridam k tomu aj dalsie, ako napr monolaurin, citral, berberine a Sangre de Grado.
Ja osobne pouzivam pri prvom utoku virusov 1 gram Esteru C kazdu hodinu a 2 x 2 kapsule(2 x 1 gram) chaparalu.

S virusami sa neda hrat, lebo sa siria rychlo a nicia telo rapidne.Treba na ne uderit co najskor, aj hodiny tu rozhoduju .
Mono znici znacne pecen, ked treba na regeneraciu brat aspon 3 tyzdne protokol dr Berksona

Najčítanejšie články