Umelé bábiky, aj ty si jedna z nich ?

Príspevok v téme: Umelé bábiky, aj ty si jedna z nich ?
anonymkacolett

Ahojte :) ako tak sledujem, každým dňom je viac a viac umelých báb, umelé prsia, vlasy , nechty, umelé opálenie, pery napichané, obočie , atd... mne je z toho zle, áno veľmi rada by som bola keby mám väčšie prsia, dlhšie a hustejšie vlasy, ale nebola by som to ja! Keď niekto si dá spraviť len tie vlasy, pery, prsia, ešte je to fajn, ale keď vidím tie baby, ktoré už majú všetko, je mi z toho zle... aký názor máte na to vy?

Maoam

pre mna su tieto veci take talafatky, zivot je o niecom inom a myslim, ze s tym, co mi priroda nadelila, mozem byt velmi spokojna :-)
navyse, by som mala velku obavu z niecoho ako botox (jed), mat to v cele...no ja neviem, nejak sedliacky rozum vravi NIE :DD

ale tak tento biznis sa toci a krutia sa v nom miliardy, takze sa sikovne vyuzila psychologia cloveka (najmä zien), ako vzdy...

shellly

anonymkacolett
Tak väčšinou baby,čo za tie vlasy zaplatia 5 korún tak to aj tak vyzerá..otrasne..ale ak ideš do kvalitného salón a zaplatíš si tak ti garantujem,že nerozoznáš,či sú to jej vlasy alebo nie pohľadovo.

anonymkacolett

Moam nemusíš :) pokiaľ sa páčiš sama sebe :D a náhodou, ináč koľko je žien, kto má vrásky a také zlaté sú :) a obdivujem ináč tie baby, ktoré si dali spraviť plastiku, a k tomu sú chudunké, že vydržia tú bolesť chrbátu kvôli kráse..
a zas koľko je takých ktoré radšej si spravia umelé prsia a keď budú mať svoje deti, radšej ich nebudú kojiť...

anonymkacolett

Muži sa zas napchávajú tabletkami :) ako ktorí! Zas moji kamaráti majú také vypracované telo, a to iba každý deň cvičia a majú upravenú stravu namiesto toho, aby si dávali tabletky :)
keby robili tie plastiky aspoň tak, že vyzerajú prirodzene tak to by bolo fajn :) nie pôsobia tak strašne umelo :) a aj vlasy, keby dievčence si spravili umelé vlasy tak, aby to vyzeralo, že sú jej, tak to by som na to krivé slovo nemala :)
a samozrejme, že ja som za to, že uznávam 30+ takéto zákroky :D ...

Maoam

ja mam 32 a tiez uz mam prve jemne vrasky (okolo oci, ked sa smejem, trocha celo), ale co sa mam teraz napichat botoxom? :D

pride mi to smiesne :D

doubledog

som zvedavy, kedy s tym zacnu muzi :)
ono to uz samozrejme funguje medzi kulturistami, ale implantaty na zvacsenie bicepsu zatial nie su bezne v populacii

Maoam

jj, suhlasim

lenze od 20 do 30-35 je velmi vela rokov a co budu robit, ked budu mat 35? To je ta otazka, ale je to ich problem. Nezatazuj sa tym.

Maoam

inak pochopim zeny, ktore si zo zdravotnych dovodov napr. daju zmensit a vyformovat prsia, alebo po odkojeni 3 deti, ked su este mlade a velmi ich to trapi, pripadne po rakovine prsnika, ale to je ine kafe

anonymkacolett

Keď si dá nejaká mamička po deťoch umelé prsia, tak mi to príde normálne, že chce byť pekná, lebo už tie prsia sa neupravia po kojení, a takisto aj vrásky, ale to už tak 30+ a nie mladé kočky...