citrovital - mykoza???

zuzulko

mila zuzkaaa, aj také mlade dievčatá môžu dostať mykozu, ale vytok môže byť aj reakciou organizmu na dospievanie. dievčatá v tvojom veku radi objavujú svet chémie a ten absolutne nie je vhodný pre človeka ako takého. dokáže narobiť množstvo škody a ťažko sa naprava. ja by som ti odporučila navštíviť lekára aby urobil ster a výsledok ukáže o čo ide. nie je to bolestivé ani nijako ináč nepríjemné. ak sa ukáže že organizmus napadli plesne treba sa potom s tým popasovať alebo len dodržiavať dôkladnejšiu hygienu

Zuuzkaa

Mám len 13 rokov, ešte som nedostala menštuáciu. Môžem mať aj tak mykozu? Tam dole ma to svrbí. Nie neznesiteľne ako sa tu píše, ale je to dosť nepríjemné. A mám vo výtoku také biele hrudky. Dá sa to liečiť bez návštevy gynekológa?? Prosím odpíšte. Zuzka

zuzulko

Skutočné vyliečenie vyžaduje intenzívne úsilie. Boj s kvasinkami je dlhý a ťažký, ale môže byť úspešný Dôležité je vyvarovať sa zásadných chýb pri lečbe a vedieť, čo kvasinkám škodí a čo podporuje ich nezdravé množenie.
Najnovšie výskumy ukazujú, že klasické lieky západnej medecíny sú vhodné v čase náhlych a silných prejavov a pri veľmi silne oslabenej imunite. Inak sa doporučuje prísna diéta a orientácia na prírodnú medecínu . Účinné antimykotiká zastavujú delenie a rast kvasiniek, alebo ich priamo hubia, ale majú veľa vedľajších účinkov, ktoré poškodzujú organizmus
V gynekológii sa používajú lokálne krémy, čípky a masti, ktoré ničia kvasinky v pošve.
Doporučuje sa kombinácia bylinných liekov a protimykotických čajov od skúsených bylinkárov / lapacho, vilkakora, nechtík a iné/v širšom spektre spolu s diétou, detoxikáciou a regeneráciou
ovocie konzumujte ale také typu kiwi, grep, ribezlu, kyslé jablko ap
možete sa ozvať na mail, pošlem vám ucelenejší pohlad na mykozu

nylie

a to znamena ze nemozem ani ovocie? a ako dlho sa mam takymto stylom stravovat ak chcem aby mykoza zmizla a uz sa nevratila? inak dakujem za prispevky :)

zuzulko

neda mi znova zareagovať pretože akékolvek chemicky vyrobené napodobeniny napr, vitamin C majú energeticky opačnú špiralu oproti bunke a nie je možné aby spolu sa harmonicky podporili. fungujú chemické reakcie ale žial aj ich vedlajšie účinky.je dokázané že chemicky vyrobené napodobeniny akokolvek treba podporiť čerstvým ovocím zjesť kusok jablka a pod., RNG ovlada prostriedky zo svojho prostredia a určite môžu byť dobré ale aj v našom prostredí sú dobré veci preto je smutné ak presadzujeme komerčné hladisko svojej firmy. ani jedna firma nemá všetko naj ja osobne si vyberém podla potreby od viacerých firiem, ktoré sú na trhu dlhú dobu a majú skutočne kvalitné výrobky z prírodných zdrojov
Dôležité je pri mykozach určite
- vyhnúť sa rafinovanému cukru a obmedziť na minimum aj jednoduché cukry /fruktóza, glukóza, galaktóza/, pretože kvasinkám slúžia ako hlavný zdroj potravy.
- Obmedziť príjem kysnutého pečiva a výrobkov z bielej múky
- Občasný prechod na bezlepkovú dietu
- Silná vôla, pretože kvasinky v ohrození produkujú jedovaté mikotoxíny, ktoré pôsobia priamo na mozgové centrá a vyvolávajú apatiu, depresie, pocity bezmocnosti, nechuť čokoľvek zmeniť či zo sebou niečo spraviť.
- Pri týchto ťažkých stavoch urobiť všetko, čo hubové mikroorganizmy nemajú radi – sucho, slnko a čerstvý vzduch

pe84

tak uskodit asi nemoze, na mykozu je horsie sladke jedlo a kysnute pecivo, ale hlavne ju treba preliecit poriadne, lebo tie rozmnozene mikroorganizmy potrebuju ucinnu latku, aby sa zas dostalo to prostredie do normalu, vyborny je na to Canesten gyn, posobi na siroke spektrum mikroorganizmov, cim sa zvysuje jeho ucinnost a obsahuje aj kyselinu mliecnu, ktora obnovi prostredie v posve, da sa vybrat tableta alebo krem, su rozne balenia, co komu vyhovuje

RNG

Inac okrem spomenuteho citricidalu(tj nie citrovitalu a roznych grapstar a inych proiduktov) na mykozy je asi najucinnejsi carvacrol z oreganoveho oleja a napravenie crevnej probiotickej flory nasadenim dobrych probiotik, vyzivovanim a rozmnozovanim ich pomocou roznych mikrovlaknin a vyhladovanim ich konkurentov, candid a plesni dietou bez cukrov a jemnych bielych muk.
Probiotika ti potom vyrobia dostatok protilatok proti mykozam aj inde v tele, obvykle.