nevjem ci mam verit svojej zene

Príspevok v téme: nevjem ci mam verit svojej zene
horton

pri milovani zena povedala meno ine ho muza ked somsa jej pital preco povedala to meno hovorila ze povedala moje meno ale ja som zretelne pocul cucje meno .potom tes pri sexe mi narhla inu poloho ktoru mi sme nepraktizovali nevjem co si mam mislet o tom som zmeteny .a ras som prisiel z prace domov skvor zena mala vipite a sedela na posteli pri mojom kamaratovi a plakala ja som znervoznel spital som sa preco place a sedi prinom a ona od povedala ze jej zle a preto tam sadla prinom prosim vas o radu ktoma stakimy vecmi skusenosti ked su chiby ospravedlnujem sa

xxxxxxxxxxxx

horton v inej teme pises ze flirtuje tvoja zena s kadekym a teraz este ine meno povie a ty naivny je stale veris? :D a toto ze si dosiel domov a ona s inym v posteli a vyhovorila sa ze jej je zle a ty zase uveril? :-DD to je na smiech nehnevaj sa ako mozes byt taky naivny?

mimmi

horton
uprimne sa o tom porozpravaj s manzelkou, povedz jej ako sa citis. Nie je v poriadku aby sa vyplakavala tvojmu kamaratovi, ked ju nieco trapi tak si tu ty!

arman

Maros, to nieje ucitelka, ale ziacka vyvolana k tabuli! :-)
Na moju ucku chemie zatial nikto nema. :-)
Pri nej by si aj zabudol na pravopis, tam slova niesu dolezite, iba chemia. :-)

anjelik

Horton, v tvojom prípade je veru dosť ťažké poradiť, možno preto aj väčšina tak rozpustilo reaguje na tvoj písomný prejav. ;o)
Ľudské vzťahy sú veľmi zložitá záležitosť. Podľa tvojich príspevkoch to vyzerá, že tvoja manželka má rada mužov a rada sa im páči. Je len na tebe, či sa s tým vyrovnáš a budeš ju mať rád takú, aká je a urobíš všetko pre to, aby si jediným mužom v jej živote bol ty, alebo to vzdáš, odídeš a nájdeš si inú. Či rozhovor pomôže, to neviem. Ona sa ťažko zmení, zmeniť môžeš iba ty svoj postoj k nej. Na tvojom mieste by som sa ale netýrala žiarlivosťou a neriešila to výčitkami a hádkami. Miluj ju takú, aká je a správaj sa k nej tak, ako chceš, aby sa ona správala k tebe. :o)