Da sa uzivit internetovym obchodom?

Kristínka11

aha takže to je niečo na taký spôsob ako Avon a také tie firmy čo ponúkajú rôznu kozmetiku ale oni majú len čisto parfémy či aj niečo iné? skúsim si preštudovať teda aj tú ich stránku

bobula

Vazne? Tak to je ale super aspon si viacej zarobis. Tak ti prajem nech sa ti tak dari aj nadalej. Presne! Aj ja hovorim ze su uplne krasne tie vone :-)

muslina

Moze to robit kto chce, musis sa tam len zaregistrovat. Vsak si poriadne prestuduj tu stranku co som ti poslala tam je vsetko pekne napisane. Oni ziadne poziadavky nato nemaju. Vsetko je len na tebe aka budes sikovna, kolko parfemov sa ti podari predat a podla toho si zarobis

Kristínka11

A to môže hocikto robiť? Nie sú tam nejaké kritéria alebo nejaké požiadavky nato aby som mohla predávať a ponúkať tie parfémy?

svagrova

bobula: Ano prisla mi uz vzorkovnica ale dlho sa u mna neohriala :-) Co som si stihla len povonat tie vone a hned som ju posunula kamaratkam. A super ani som necakala ze sa im tak budu pacit. Uz som spravila dve objednavky, takze cosi som uz aj zarobila ;-) Krasne su tie vone!

muslina

Ano tak nejako podobne funguje aj zarabanie si cez UNIQ. Nemusis sa nicoho bat, oni su tam velmi mily a ochotny. Vzdy ked mam problem tak tam zavolam a pomozu mi. Som v neustalom kontakte s nimi a to mi pomaha ze viem, ze ked mam nejaky problem mam sa na koho obratit

bobula

svagrova

Uz ti prisla ta vzorkovnica? Co hovoris na tie vone? Ze su velmi pekne, ja som sa na ne inak namotala.:-) A co dari sa ti zarabat, kamaratkam sa pacia vone?

muslina

Kristínka11
Da sa realne si natom privyrobit, toho sa bat nemusis. Pre blizsie informacie by som ti poradila prestudovat si ich stranku. www.uniq4you.sk je to presne napisane kolko sa da zarobit a tam si mozes pozriet vsetko co ta zaujima.

svagrova

Registracia uspesne zdolana a objednana aj vzorkovnica, uz nech mi len pride a moze sa zacat zarabat. Uz prve klientky - kamaratky mam, tak snad si aj nejaky parfem aj objednaju.