Ako sa malovať ak...

-elenitka-

Andrej a Sewie
Ďakujem Vám obom za rady, pomohli mi. Vybrala som si v obchode fialovú paletu farieb v jednej krabičke a pred chvíľou som si oči krásne vytieňovala fialovými odtieňmi a čiernou linkou, vyzerá to nádherne, oči sa krásne rozjasnili, cítim sa skvelo. Len nie som si istá farbou rúžu, zvolila som červenohnedý ku farbe vlasov. Neviem, či je to to pravé orechová, v tomto sa strácam :-(

sewie

Zdenka-ak chces zvyraznit oci musis sa snazit o kontrast.napr pre zelene oci je dobra farba fialova-pretoze zvyraznuje zelenu...ja som tiez mavala cervene vlasy a mam zeleno hnede oci-tak som volila obcas fialovy tien alebo dymove licenie:)-na vecer samozrejme :) a cez den skor pieskove odtiene...plus ciernu linku:)

-Zdenka-

Ja prosím o radu, prešla som z čiernej farby vlasov na červenohnedú až červenú a neviem pri mojich malých a vpadnutých zelených očiach a svetlej pokožke ako sa maľovať, aby som bola šik. . . ďakujem

ibalgin00004

rozmyslala som aspon nad farebnym samponom, ktorý sa za 3/4 tyzdne zmije a uvidim ako to bude vyzerat :) a este cez leto mi vlasy na slnku vyblednu takze som zvedala...

TinaM

Vlasky si nefarbi, stanes sa otrokom farbenia, je to zbytocne. Zajdi radsej k dobrej kozmeticke, ktora ti stenci a upravi obocie (nie priliz!!), potom sa vyrazny rozdiel zmierni.Napriklad ja mam spinavy blond aj vlasy aj obocie a obcas si ho trosku dofarbim, aby mi nezanikalo popri vlasoch. Nevidim to preto ako prekazku, pokial ho budes mat vzdy upravene. Zvolila by som jemne licenie, hnedu linku na oci, ciernu spiralu, jemne ruzove/broskynove licka.

-elenitka-

ahoj, tak ja by som si asi na Tvojom mieste zafarbila vlásky na farbu akú máš obočie, tým by Ťa to celé rozžiarilo, no a potom by si mohla používať na viečko výraznejšie tiene, najlepšie dymové - biela a čierna, biela a fialová, biela a zelená, malinový rúž, no a základ na pleť jemný svetlučký make-up s líčkami do ružova. Veľa šťastia.