ludia, prosiiim, poradte

julka18

mam viac menej vazny problem hlavne pre mna chcela by som pribrat skusam vsetko mozne ale vzdy sa rucicka vAHY ZASTAVI PRI CISLE 50 neviem ci som to zdedila ale pokial viem v nasej rodine maju vsetci normalnu vahu mam 18 rokov vysku168cm apritom len50kg chcem to zmenit hlavne preto aby som sa citila dobre a lepsie vizerala a tiez ze sa niekedy citim byt slaba a viem ze je to jeden z priznakov nizkej hmotnosti prosim ked niekto vie ako pribrat nech poradi

veronika

niekolko mesiacov mam velmi neprijemne vytoky,kt.svrbia a smrdia ako rybacina.uz som raz bola na to liecena,chvilu to bolo v poriadku,ale teraz sa mi to vratilo a je to este horsie.a este nieco,ma ochlpenie na tele nejaky vyznam pri gyn.tazkostiach?bo ho mam v poslednej dobe vela a na miestach kde predtym vobec nebolo.

certik

je to antikoncepciou, je to tzv spinenie. na kolkaty den od zacatia menstruacie si zacala brat antikoncepciu? mne doktorka odporucila na 5 den, tym sa vyhnes prvy mesiac spineniu.

alti

Sama si dobre odpovedas : moze to byt aj z novej HAK, mala by si ist ku gynekologovi. Nemusi to byt nic vazne, treba vsak mat istotu potvrdenu lekarom.