Hak

Príspevok v téme: Hak
Dida112

Ahojte,potrebujem poradit beriem hak cerazitte začala som ju brať ked som kojila teraz už vyše mesiaca nekojím ešte stale ju beriem,ale chcela by som zmenit...neviem aku,doktor mi povedal že aby som brala dalej tuto...vlastne toto je aj moja prva hak takže nemam žiadne skusenosti s inymi...diky

Dida112

Kojila som skoro 10mesiacov za cely čas som nemala MS ked sa maly uplne odstavil,tak som to dostala trvalo to mesiac v kuse,išla som po 17dnoch k doktorovi pichol mi injekciu na zastavenie no aj tak som dalej krvacala dalšich 12dní...potom nič asi 4dni a znovu špinenie 2dni,a zas nič pár dni a zas špinenie...tak ja neviem myslim si či to neni aj touto antikoncepciov.Pred tehotenstvom som to mavala najviac 5dní a koniec až dalši cyklus...a teraz nechapem lekar ma vyšetril a povedal že mi nič neni...len to krvacanie a teraz to špinenie tak ja už neviem preto som aj chcela zmeniť

M 25

a prečo ju chceš zmeniť? tak pokračuj v tejto .. alebo zmen gynekologa .. alebo sa informuj u iného gynekologa, čo ti na to povie ...
ja som inač, tiež jednu dobu užívala túto ...

Dida112

no ved to,že lekár mi nato povedal že možem pokračovať v tejto...ale myslím si že ked už nekojím asi by volo lepšie nasadiť nejaku čo sa berie 21dní...a nie 28 teda bez prestávky aj som mu to hovorila,že to chcem zmenit,ale on mi proste nič neporadil...tak ja neviem:(

Dida112

No hej...určite mi nemusite písať aku mám začať brať,len som chcela poradiť nejaku,kedže ja sama nemám nijaku skusenosť zo žiadnou...(aj ked viem,že na každu ženu može vpyvať inak)