Praca kamionistu

Príspevok v téme: Praca kamionistu
beskyd

zdravim, ake tazke je podla vas zohnat pracu kamionistu s ukoncenym druhostupnovym pravnickym vzdelanim, vek 27, job v statnej sprave (vydavanie rozhodnuti v spravnom konani, vedenie pojednavani a veci s tym spojene) pokrocila anglictina, mierne pokrocila nemcina samozrejme s vodicakom na kamion a operovanymi ocami kvoli kratkozrakosti?:P ma dakto info alebo podobnu skusenost? vdak

lost

nj aj ku mne chodia "fesaci" s dobrou naladou :))
ani sa necudujem ze dodavkari jazdia ako prasata v meste (70-80) :D

Lumik

no potom uz len ziskat zakazku, a neznicit ani kamion ani to co vezie, a nedat si to ukradnut, aj ked mozno maju na to nejake poistenie.

Maoam

u nas vzdy vyskocia z tychto aut taki svarni junaci, velmi sympaticki, mladi, pekni, fit :DD, velmi su mili a väcsinou vedia viac jazykov, sarmantne zasielku dodaju do ruk, balik vynesu pred dvere bytu :DD no radost :D

Maoam

Lost, asi telepatia, lebo dnes ked som bola v kupelni, mi zrazu napadol Beskyd, ako sa prevaza v DHL- aute a rozvaza zasielky :DDDD.

lost

ved pisem ,treba kupit vlastny kamion (napr na uver ak nema cash) :)
alebo zacni ako kurier, tam das na slovensku tak 2K/mesiac ak sa snazis.. (to mi povedal jeden co mi niesol zasielku, ked som s nim kecal)

Maoam

beskyd, nevedela som, ze chces robit nieco mimo team, v takom pripade tvoju tuzbu robit kamionistu a vidiet ine krajiny chapem

lenze budes mat nad sebou sefa a budes pod tlakom, limitovany casom a vykonom, doviezt nieco niekam za danu dobu, nie je to iba jazdenie po svete a byt free

beskyd

maoam, aj vies o nejakej takej konkretnej inej ceste?:) s vynimkou drhnutia podlahy, byvania pod mostom a podobnych extremov...:P okrem toho ta robota mi pride fakt v pohode ale kedze mam nulovu prax, rad sa necham poucit o nastrahach a negativach, preto aj tato tema.. ktora je sice vzhladom k vsade pozadovanej praxi asi bezpremdetna, jedine zacat na VZV, pak nejaka dodavka a pak mozno so stastim do kamiona.. okrem toho to nie je len o dialniciach a odpocivadlacj ale o krajine, ved z niektorych tych ciest vidis brutalnu prirodu, ides popri horach, lesoch, vidis vychod zapad slnka kdesi za obzorom.. a nikto ta neotravuje, netrpis v ziadnom debilnom kolektive kadejakych nadrapencov, intriganov a donasacov a samozvanych riaditelov planety, zakomplexovanych jesitakov a podobne v tejto spolocnosti frekventovane typy.

Maoam

tak praca kamionistu je hlavne o strese

budes poznat vsetky dialnice, odpocivadla,z krajin vela ineho neuvidis, ale budes mat hlavne neustaly tlak a stres a budes musiet splnat kvoty, ktore ti nariadi sef

myslim, ze vypadnut z BA a robit nieco ine sa da aj inou cestou, ako cez pracu kamionistu, v ktorej mas 0 praxe