Škaredé malíčky (nechty) na nohách

Príspevok v téme: Škaredé malíčky (nechty) na nohách
sikx56

Obe su úplne otrasne , totálne ako mojej babky. Proste neviem čím sa to docielilo, kedysi som si zlupovala nechty z prstov (akokeby som ich okusovala) ale vsetky nechty su aj tak normálne , a este si pamätám , že mi odrastal necht koli buchnutiu. Ale aj tak neviem z coho sú take skaredé. Plesen to asi nebude , kedze to je iba na malícku a nie je to ani tak zlte, skor biele ale nie prisvitne, tvrde , skarede .. Neviete , čo robiť ?

jahoda 896

Ja mam tiez malicky na nohach uplne skarede,mam tam taky maly nechtik,ktory je stvrdnuty zhrubnuty a proste skaredy a mam to od malicka,proste to pretriem farebnym lakom na nechty a este sa mi nikdy nestalo aby sa ma niekto pytal na moj malicke na nohe

ajaaaaa

no neviem ci ta vazelina pomoze ale skusit to mozem, ked pojdem najblizsie ku koznej spytam sa jej na to ak nezabudnem

Danielle24

A co s tym robit?? V prvom rade nenosit uzku obuv, a ze si to mam potierat vazelinou al. nejakym kremom. Na, a uz som bola vybavena :))

Danielle24

Autorka, nic sa neboj. To nie je plesen. Ja mam to iste na malickach a hned ako som to uvidela, tak som bezala za koznou. Pozrela sa na to a povedala mi, ze malicky sa neposudzuju... vraj to mam z topanok. Moze bytm, pretoze bola vtedy zima a nosila som dost uzke cizmy a uz mi zostali take znicene :(

sikx56

ajaaaaa : ja taktiez ma to velmi dlho a nikde sa to neroznasa cize by to nemala byt plesen , a nad asa s tym nic robiť ???

ajaaaaa

netvrdila by som ze to musi byt plesen, ja mam tiez jeden malickej taky a mam to uz od detstva, myslim ze som si raz ublizila (nieco mi nan spadlo) a odvtedy je proste taky

bebee

to je 100% plesen, ries to, lebo sa Ti to prenesie aj na dalsie prsty. Pesen sa prenasa sporami, tak nos doma papuce, nech nenakazis rodinu

Najčítanejšie články