je bozkavanie len pre zeny?

to som ja

No ja uplne suhlasim so skoricovou.A ty mily wreck sa nerob taky skromny...len aby sme sa tu o teba nepobili..:D

škoricová

To nemôžeš tvrdiť. Ak žena stretne niekoho, kto jej hlavne povahovo vyhovuje, tak s ním pôjde aj na koniec sveta :D

wreck

:D damy moje, no uplne odpadavam ake ste mile na mna, a pritom som sem dokopy nic nenapisal. :)

lenze ja som dost snovy typ, navyse, stali sa mi nejake veci, a tak mam teraz strach zo zien. a este sa mi v tomto obdobi deje nieco dost zvlastne, akoby z kategorie sen, comu vlastne vobec nerozumiem.

a teraz, ked ste take zmatene z predchadzajuceho odstavca, este dodam, ze by som sa vam ani nepacil. :)

Slota

vela chlapou sa nerado boskava a patrim k nim aj ja.A preco to je no ja mislim ze muzi idu radsej hned na vec ale zeny maju rady intimne predohry

to som ja

wreck:juuuj,aka skoda!!!!myslim to,ze si zadany...a ako vies,ze by si sa mi nepacil??Mas prispevky uplne podla mojho gusta..A tym myslim skoro vsetky,co som od teba citala.

wreck

:) nie tak celkom. ale neboj sa, o nic az tak neprichadzas. nepacil by som sa ti.

a len pre istotu: ten druhy zakladny dotykovy organ je... ruka. aj ta druha. :)