Tehotenský test

Príspevok v téme: Tehotenský test
xio

ahojte, mávam stále problémy s menštruáciou, mešká mi aj týždne, no do nedávna som brala hak, teraz už neberiem, pred 2 týždnami sme boli naposledy spolu s priateľom, a po piatich dnoch som si spravila test, ktorý bol negat., no menzes ešte stále neprišiel.viete mi poradiť po koľkých dnoch sa môže robiť test?
chceme mať bábo, no momentálne to neprichádza do úvahy, nakoľko beriem lieky aj Ad.dakujem za rady

katka335

Ahojte, chcela som sa spytat, možem si spravit tehotensky test aj ked som chora? Asi len prechladnuta ale chcela som vediet či by to nemalo vplyv na vysledky testu. Ďakujem za odpoved

neva

kacvinska - ak test vyšiel negatívne, tak si myslím, že sa netreba obávať.
Vo veku 50 rokov, je normálne, že menzes nepríde, vynechá, alebo príde len špinenie.
Plodnosť je v tomto veku veľmi nízka, ale aj tak nechránený styk neodporúčam.

kacvinska

DOBRY DEN .MOZETE MI PROSIM NAPISAT VAS NAZOR?BOLA SOM U LEKARKY A TA MI VRAVELA ZE NIE JE MOZNE ABY SOM OTEHOTNELA PRED MENZESOM.VYSVETLIM,,1.4.SOM MALA MENZES...19.4,.NECHRANENY STYK..1.5. SOM LEN SPINILA...OD STYKU PRESLO 29.DNI...TEST JE CHALABOHU NEGIVNY...ALE AJ TAK MA OBAVY...V ZHLADOM NA MOJ VEK 50...MOZETE MI PROSIM NAPISAT VAS NAZOR?,, DAKUJEM

miska57

dobry den! ja som sa chcela spytat ci si mozem urobit tehotensky test aj ked beriem hak,ci to nebude mat vplyv na vysledok, lebo som si nie ista som bola chora a brala antibiotika a mala som aj pohlavny styk.

Well

Kaleido.........bez ochrany je uplne jedno kedy si spravis test.....
Mrdaj dalej a tes sa ,ze zatial nemas pohlavnu chorobu.