Bolí ma celé telo od pása dole

Príspevok v téme: Bolí ma celé telo od pása dole
DzanaFX

Ahojte, neviem čo mi je, ale najprv sa to začalo tak, že sa mi podlamovali nohy a nevládala som chodiť...Teraz je to bolesť od krížov až dole k zemi, bolia ma komplet celé nohy, je to tupá bolesť, bolia ma kĺby, stehná, kolená všetko všetko ma strašne bolí, či sedím či chodím, či ležím :-(((((((((((((((( A spala som odkrytá tej noci, ale neverím, že je to z toho, lebo som sa zobudila celá spotená, čo tak tu je horúco...Chodila som denne na prechádzky na hodinu a pol a vždy keď som prišla domov boleli ma nohy, tak neviem či to pripisovať tomu :-((((((

jarmila256

Dobrý deň už dlhší čas ma bolia nohy hlavne od kolien dole a nemožem preto ani spávať .Ked trochu pochodím hned ma začne všetko bolieť. Neviem ako si s tým mám poradiť

DzanaFX

Za kým s tým mám ísť k lekárovi?? Ku ktorému? neustále sa mi to vracia, trošku na mňa v robote ťahalo z okna a asi z tej bolesti si odrežem pravú nohu :-(

lukiado

No dzanafx vitamíny papám.Som rozhodnutá,že počkám ešte týždeň a ak ma to neprejde pôjdem sa dať znova vyšetriť.Sexicek aj som rozmýšľala či nemám boreliozu,však kliešťa som nemala.Ale istý čas som nemohla poriadne otočiť hlavou do prava bolelo ma v krku.A môj manžel ten spí pri otvorenom okne.Ako ho zavriem,tak pánko si ho otvorí zas,lebo mu je horko.Tak kto vie možno to mám aj s toho.Som na materskej tak sa musím pozbierať či chcem,alebo nie.Chvala bohu starší je už samostatnejší.Ďakujem vám za hocijakú radu,každú si rada prečítam.

sexicek

no, ak mas niekde zapal,tak potenie je to najlepsie - tak sa len pekne vypot, a teda vela pi tekutin s vitaminom C

DzanaFX

sexicek ja som spala odkrytá, ale pri zavretom okne, zobudila som sa celá spotená z horúčavy a napriek tomu to vyzerá ako prechladnutie, ja to nechápem, teraz sa v noci nemôžem odkryť, lebo hneď sa to vracia, musím sa potiť pod paplónom a vôbec celú noc nespím, tak ako to prekonať ? :-/

sexicek

no moze to byt aj napr. borelioza alebo nejaka ina podobna infekcna choroba

alebo to moze byt len prechladnuta nervova sustava, to sa v lete v horucavach stava, ze necitime, kedy je uz pre telo chladno - hlavne studena voda moze ublizit alebo spat nahy a odkryty vonku alebo pri otvorenom okne dokoran

DzanaFX

lukiado tak len papaj vitamíny...mne to prešlo a vrátilo sa to nazad s počiatočnými príznakmi, celé telo oslabené, nohy sa mi podlamujú, nechápem to...ale nič ma teraz nebolí...

lukiado

Ahojte tak ja mám ten istý problém.Začalo sa to všetko ako mi novembri zistili helycobaktera v žalúdku.Podotknem do vtedy mi nikdy nič nebolo.Dostala som silné antibiotiká.A začalo moje peklo.Samé choroby som ako magnet na ktorý sa všetko lepí.Pred týždňom som mala ďalšie ant.Som úplne akoby slabá,bolia ma kríže,nohy dokonca mi trpnú aj ruky.A teraz celé telo ma bolí.Ako keby som mala svalovicu.Po pri ant.som mala vždy probiotiká a rôzne vitamíny.Aj teraz si dávam na posilnenie imunity.Takže neviem čo to je ale myslím,že asi stých antibiotík mám oslabenú imunitu.