Som zamilovana a neviem ako dalej.. strasne ma on vzrušuje

Príspevok v téme: Som zamilovana a neviem ako dalej.. strasne ma on vzrušuje
sprostaňka:D

Dobry den...

..som bezhlavo zamilovana ale ze strasne brutalne do svojho ucitela...a aj on do mna...
..mam orgazmus uz len ked ho uvidim..velmi ma vzrusuje on sam, aj ta predstava, ze by som s nim mala deti. mali sme uz spolu aj sex, raz, unho doma.. najprv ma v skole na chodbe zacal bozkavat a potom mi sepol do uska, ci by som neskocila k nemu na kavicku. no a tak kavicka sa skoncia vasnivym sexom......
..ach je to strasne, ked som neni s nim, nechuti sa mi ani zit, stal na nho myslim, mam ho v predstavach, cakam na september a bojim sa co bude, ak uz o dva roky prestanem do tej skoly chodiť...( nie je to zakladka )...
proste velmi ho milujem a aj on mna, ma to maly hacik...
..neviem, komu to mam povedat a co mam vobec robit..ci mam rodicom ho predstavim ako frajera, po case si ho vezmem aodstahujem sa?!!
ci co...alebo ho mam brat ,,,,,len """""""" ako kamarata, s ktorym budem mat obcas nezavezny sex, ktory bude trvat minimalne tri hodiny s bozkavanim a vasnivymi slovickami, obcas fackou pri sexe...? ako prvykrat?? co mam robit, no tak ak, prosim, poradte mi strasne ho lubim a nedokazem si predstavit zivot bez neho..achohch...len to musim nieco urobit skor, nez za dva roky, potom uz bude neskoro,.... neviem kde by sme sa vídali, a mozno by som bez neho nevedela zit....
.diky moc...

....dakujem.

brief

ach, tak to ti rozumiem. Zazivam nieco podobne, az na to, ze nemam na to, aby som si s nim nieco zacala, pretoze je zenaty. Neviem sice, co by som ti poradila, ale kazdopadne ti drzim palce, aby ste boli stastni a nesklamala si sa.