Ktorého si vybrať??

BUbu370

System mne sa pacia tak isto a neni to kvoli ziarlivosti len neviem ktoremu mám dat pokoj a ktoremu sa mam viac venovat

Blondula

skoda,lebo keby mal ten hnedovlasy oci zelene,volba je jasna :DDD
system... to je vymyslena tema,dotycna si vsimla,ze je tu na fore nejak nudno,tak zaklada temy :DDD

BUbu370

Winki teba vobec nechapem

Blondula nie som si uz istá ze ma hnede oci nema ich zelene a ani modre a nic ine ma nezaujima :D

system

no to su fakt problemy,.. fakt neviem ako sa da milovat uprimne dve osoby naraz, asi v tom nemas dost jasno. Alebo som zastaraly ja ? Podla mna len nevies ci sa zenom pacia viac blondaci alebo tmavovlasy aby ti mali koho zavidiet. V podstate nech si vyberies kohokolvek aspon ho budes mat skym podvadzat,, alebo ak si nesadnete mas hned nahradu a nebudes si pripadat ako " ehmm " lebo si ich v podstate milovala oboch.

Blondula

mna by skor zajimalo,kde tomu tmavovlasemu kukala,kedze ho "miluje" a ani nevie akej farby ma oci :DDD ten ma asi ovela zaujimavejsi "parameter" ako ten blondiak :DDD

wreck

m,mlk :-DDD

BUbu370, toto som vzdy chcel pochopit a teraz je mozno sanca, tak sa jej snazim chopit: preco je na chlapovi dolezity parameter prave farba duhovky?