ako dat dole predlzene vlasy?

mirusqa1981

anjelik:
ja mam 60 cm pramene a za jeden som dala 120 Sk. (mam 120 pramenov). k tomu som si kupovala kefu + kazetu kde bol sampon, kondicioner, voda a olej takze dokopy skoro 16 000 Sk. kadernicka mi tvrdila, ze sa musia osetrovat len specialnymi pripravkami co vsak nie je pravda. uplne v pohode sa mozu umyvat klasickym samponom. pri posuvani som platila 8 000 Sk. preto som teraz zufala z toho, ze este aj za to, ze mi to da dole pyta 3 000 Sk.

anjelik

No ale ved to je hrozne lacno,ved tolko ani tie pramene pomaly nestoja, ekby ma to vyjde 4000, tak to ich uz davno mam.

lianela

anjelik mne ich robila kamaratkina mamina a mala som 50 pramenov dlzka 40 cm co je skoro pod prsia a platila som 4000sk...takze super cena ... a posuvanie mam za polku..

anjelik

Jaaaj tak:))) diky, no ved este uvidime, ze co a ako, ale fakt je to dost penazi a to som ani netusila, ze to este pyta kadernicka tolko za to, aby ich dala dolu. Pery ja mam dost velke, takze ja zasa bude setrit na vlasy:))) mozno raz aj nasetrim:)))

mirusqa1981

anjelik:
po styroch mesiacoch som si ich dala posunut a teraz ich mam uz skoro 7 mesiac a su velmi odrastene a motaju sa... takze musim! moje vlasy mi dost narastli, takze uvidim ked mi to daju dole ake budu... keby to nebolo take drahe, tak si ich urcite este dam nadpojit. ale v poslednej dobe som si vzala do hlavy, ze si dam zvycsit pery, takze na toto setrim.

anjelik

Aha, dakujem za odpovede, ale preco si ich potom davas dolu? ci chces zmenu? Ja sa len bojim, ze by vyzerali na mne neprirodzene, viete, ze by to bolo vidno, ale snad nie, no ved uvidim, snad to aj vyskusam, ak zozeniem prachy:)))

mirusqa1981

anjelik:
som s nimi velmi spokojna. nevyzaduju o moc vacsiu starostlivost ako normalne akurat ich treba olejovat a dobre je davat na ne nejake zabaly alebo masky nakolko nie su vyzivovane. dalej si musis kupit na ne specialnu kefu a posuvanie tiez nieco stoji. zo zaciatku mi bolo luto tych penazi, ale teraz spatne to nelutujem. a dobre je ich zehlit, lebo ked sa umyju zostanu mierne "zvlnene" a nevyzera to dobre ked sa vysusia. ale ked pouzijes zehlicku vobec nie je vidiet ze nie su "tvoje".

lianela

anjelik ja ich mam predlzene a som zatial spokojna....nestaram sa o ne nijak dokonca ich sklbem jak aj svoje...keratin vlasy tak nenici...inak anjelik co niesi spokojna s vlaskami? ach tie nase komplexi....mirusqa na to je roztok a pojdu dole ... da sa aj cez net objednat...alebo ten zabal olejovi sa spytaj kadernicky ona ti ho aj da...ale nepojdu hned dole vsetky pramene ale postupne hej...a mne to kadernicka da zadarmo dole ked budem chciet....

anjelik

A Mirusqua1981, mozem sa spytat, ake mas skusenosti s tymi predlzenymi vlasmi? oplati sa to za tie peniaze, nie su s tym problemy alebo tak, skutocne sa staci o ne starat ako o svoje vlasy?Lebo aj ja rozmyslam nad predlzenymi vlasmi, ale ked tu baby hovoria o zniceni vlasov a neviem co, tak sa zacinam bat.