Čo si myslíte o vzťahu 16 ročnej a 28 ročného?

monika1991

vek nehrá žiadnu rolu,mám kamarátku - spolužiačku zo ZŠ ešte ako 15-tka si začala s 29 ročným,keďže sme z malej dediny,kde každy každého pozná,bolo to veľké halóooo,ako vždy hlavne pre tých ,,starších,, občanov,čo ich bolo do toho akurát veľké nič..už uplynulo skoro 7 rokov a stále sa majú rovnako rady ako pred tým a klape im to..takže kľudne im to môže vydržať

lalinaku

ou tak ano chybame si lebo sa aj tak stretavam eraz tydzenne niekedy sa vidime raz za 2 tyzdne :) ale naopak tento tyzden sme sa videli skoro kadzy den a dikes :)

jahodka123

lalinaku - hm, to nie je nič moc. Veď uvidíš, keď budete od seba. Či si budete chýbať, či to bude lepšie atď. Každopádne držím paľec ;)

lalinaku

jahodka123
ano ja som tiez bola panna a podlahla som mu vlastne tym ma aj zranil lebo k tomu doslo ..tak a tie jeho sluby ze panenstvo je pre jedneho , blbost, bazil po mne a mam ho rada len neviem ci to vydzim vlastne odchadzam prec na isty cas a nebudeme sa vidiet tak casto ako by sme chceli... viem ze ma ma rad ale ked som mu povedala ze citm ze jeho byvala je medzi nami tak ma vysmial a povedla z ezvelicujem ...mame sa radi ale niekedy pochybujem ale hovorim si ze to bude tym ze pracuje ja studujem a 10r.je predsa 10r. on sniva o tom ze sa vezmeme a o den mi povie ze ak si najdem druheho tak nech je lepsi od neho ale v tom istom rozhovore opat spomenie svadbu....on by sa rad zenil a ja mam cas.. nevyhoda

lorinnes

nepokračuj v tom..po pár mesiacoch ťa to prejde..celá ta pseudozamilovanosť...nevedie to k ničomu..pokým som to nezažila by som sa uhádala o to že to má zmysel že to je perspektivne ale teraz nie...hovorím ti..skonči to pokým to nedopadne blbo...

bozemoooj

TO je tolko vsuniem -vysuniem...oblizem -vyfajcim a je to ....cela veda+chemia a jeto to... 16stka to zvladne a dokonca budu v tom aj city....

doubledog

myslim, ze nevydrzi.

osobne nechapem takychto muzov, co uz moze taky chlap riesit s takou mladou babou?
ani ten sex nebude uplne ono, ved zeny sexualne dozrievaju neskoro.

AdamKrt

shellly Dnes 13:39 - nekric hop, kym nepreskocis. Chvalit sa, ze to funguje 4 roky, je pekne, ale pockaj trebars len o 8 rokov. Budes mat 30 a on bude mat 50...

jahodka123

Ja neviem, ako to máš ty, vieš... Ja som bola ešte pojašená, on už bol vyzretý. Ja som bola panna, nebola som pripravená na nič viac a aj keď na mňa netlačil, túžil po mne.. V podstate som s tým sekla ja, pretože mi nestačil. V tom veku bol na mňa moc vážny. Aj keď som nikdy nezapadala medzi moj ročník a viac som si rozumela so staršími, bola som rozumná, aj tak so mnou vtedy hnali všetci čerti... :)Ale teraz by to bolo už samozrejme iné (teraz mám 25). Ak je ten vekový rozdiel taký,že aj tá žena už je dospelá, tak to ešte chápem. Napr. 25-35, 35-50, to chápem, ale pubertiak a dospelý chlap (alebo naopak).. no neviem.