Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

ahojte, konecne mam funckny pc. ja mam lieky uz len obden, zatial ok, len priberam a neviem z coho. zuju, aj ja chcem babo a vysadzujem ich z toho isteho dovodu.
romci, super ze si sa ozvala.
sunnrisse, gratulujem, snad ti to pojde aj bez piluliek.

romana

Ahojte dievčatá!!!!!
Hm... dlho som tu nebola. Ani neviem čo napísať. Hlavne som vás všetky chcela pozdraviť. Čo sa týka mojej PPP... je to ako tak v norme. Čo sa týka môjho súkromia, to ako tak v norme nie je. Škoda, že som to nikdy takto nevidela. Ani neviem čím to je. Bojím sa!!!! Tak strašne sa bojím!!!!! Ale dala som sa na "boj" musím vydržať. Som to predovšetkým ja!!!! JA!!!! A na tom mi záleží. Chcem žiť!!!!!!! Nie prežívať v nespokojnosti a bul. záchvatoch. Som trochu komplikovaná, ale nie až tak, aby mi ľudia nerozumeli. Škoda len, že ten môj najbližší to nevidí, nevníma alebo nechce vidieť???? Držte mi palčeky!!!

zuju

zatial mi to nevadi stejne ich beriem v polovicnom mnozstve zabudam totiz na ne, ale chcela by som mozno o rok babatko a nech nema naslefky

Sunnrisse

Inak,baby,ja sa este necitim stabilizovane,ale straaasne sa chcem:)idem si zacvicit trosku,aj ked som hrozne unavena.

Sunnrisse

Ale coby,zujka,nevesaj hlavku!:)boli casy ked som si to aj ja myslela,ale snazim sa,aby bol opak pravdou,mavam aj slabe chvilky,ale nevzdam to.K velkym uspechom vedu pomale kroky.

zuju

caute mam sa celkom obstojne, co sa tyka stravy dohodla som sa s psychologom a trenerkou ze si budem den vopred pripravovat stravu, teda pisat o si dam, zvladam to s malymi obmenami ale da sa, som spokojna, zatial mi to vyhovuje, ani do obchodu nakupovat ma to potom tak netaha, lebo viem ze zjem to co mam a nemusim kupovat nove.