Divna ja alebo chlapi?

Príspevok v téme: Divna ja alebo chlapi?
aurora666

dnes som sa zamyslala nad chlapmi aki sa mi pacili...jeden mi pisala na nete, ale na verejnosti ma ignoroval, ani sa na mna nepozrel, kym sa neopil...druhy prisiel ua mnou iba vtedy, ked bol ozraty, nadrzany, a nestastny ze vidi svoju lasku s inym...treti sa ma pokusal opit, hovoril mi ako ma ma rad, a nasledne mi na rovinu povedal aby som sa s nim vyspala...tak uz neviem ci su divni ti chlapi, alebo ja,ze ma to vobec udivuje...

blake

a kolko je divnych zenskych?
nic proti, ale je stale tazsie a tazsie najst normalneho "cloveka" na vztah .. a to ako babu, tak aj chalana. vsetko je strasne zrychlene dnes a aj internet a ubytok normalnej komunikacie face to face ... to vsetko deformuje ludi. ale bud rada, keby si stretavala samych super chlapov, tak je z teba nakoniec nymfa :D :D
z vlasntej skusenosti viem, ze ked 100 chlapov ti nesadne, tak ten sto-prvy bude fajin :)
a prakticka rada... skus zmenit lokal alebo sposob akym sa s tymi chlapmi stretavas :S

Milky

Preco si myslis, ze som prasa? Myslim, ze som normalny muz a ak by som ta bral doslova, mozem to brat ako urazku..
Uprimne, do svojich 30 rokov som hladal dievca, ktore nefajci, nepije a ma nieco v hlave. Dlhych 14 rokov..
A ked teraz pocuvam na ulici najmladsiu generaciu (mam 36), dnes by som si zrejme ani nenasiel..