Starecká - suchá koža, 18 rokov

Príspevok v téme: Starecká - suchá koža, 18 rokov
ajkina

Zdravím,
som 18ročné dievča a moja pokožka na holeni a stehnách je...no neviem,či sa to dá nazvať suchá, ale taká, akoby ostarnutá, jednoducho podobný typ kože som videla u mojej babky. Nemám ju nikde inde, pijem denne 2 litre vody, krémujem si ich pravidelne, používam na ne píling. Som zúfalá, vyzerá to strašne.

Prosím poraďte, i keď ide len o estetický problém.

mjanik

liečenie viesť cez obličky a slezinu,aby vodu lepšie využívali v prospech tela,aby neodchádzala z tela nevyužitá

123Rado123

ja mam ten isty problem ako ty a tiez mi telo neznesie laktozu a lepok.mam pokozku ako 80rocny zblizka velmi vraskavu.hlavne v zimnom obdobi sa mi olupuje./ako keby snezilo z mojej pokozky/.mne na to nepomaha nic ani kremy ani nic ine.tiez by som rad vedel co s tym robit.myslim ze je to pricina niecoho ineho a prejavilo sa to na pokozke.ak na nieco ucinne prides napis sem nech aj ja urobim s tou mojou pokozkou nieco.

pampeliška

Ajkina, neschudla si výraznejšie. Moletky majú najkrajšiu pokožku, čím má žena menej kilogramov, tým je to viac vidieť aj na povrchu. My čo máme podváhu by sme potrebovali lipofilling :-)) ale odkiaľ vziať ten tuk?
Ozaj, skús pridať E vitamín ako doplnok k vyváženej strave.

ajkina

Ďakujem za rady, skúsim niečo doma namiešať,dám si kúru a uvidím, či sa to napraví.

Žiadne lieky som nebrala, okrem antikoncepcie, ale tú beriem už vyše roka a doteraz som problém nemala.

A s trávením problém mám, to je pravda, ale nemám ani diétu.

V minulosti mi veľké problémy robila laktóza a lepok, ale myslím,že s tým to súvis nemá.

RNG

nebrala si roaccutane? Ten zastavi vylucovanie tukov v kozi.
Koza sa da mastit a vyzivovat roznymi jedlymi olejami s pridavkom vitaminov a antioxidantov, ktore si mozes zamiesat sama a nanasat na mokru pokozku. Na rozne zlozenia pozri na Google.sk zadanim mojho nicku a slova prirodna kozmetika.
Mozno mas problem s travenim alebo zlu dietu, s primalo tukmi.