Aby som sa mal kde vyrozpravat

vinea

Ďakujem Mate :) Práveže ja so všetkými vždy vychádzam super, stretávame sa, volávame, píšeme atd....sú to už niekoľkoročné vzťahy....tie problémy majú len ženy - šéfky pri mne :) A pritom vždy rešpektujem, plním, atd atd....čo aj nezávisle od seba mi iní hovorili postrehy, že je to skôr v tom, že sa cítia byť mnou ohrozené...aj keď z mojej strany to tak není, lenže oni si to myslia

A hej, človek nemôže mať všetko...no občas človeku príde aj trošku ľúto, že napríklad niekto "horší" (sorry za výraz...lebo je to fakt uhol pohľadu a na filozofické úvahy atd atd) od niekoho - vzťah rodinu atd má a o niekom hovoria....že krásna/y inteligentná/ý múdra/y sexi vynikajúca/i kuchár/ka gazdinka dobrá/ý milá/ý dobrosrdečná/ý atd atd samé klady a akurát taký človek často ostáva....sám))

A čo je s Lostom? Už som ho tu fakt dlho nevidela?

mate59

vinea - viem ako to myslíš,kolektív podo mnou tvorili okrem jedného chlapa samé ženy,ale oni boli aj voči sebe fajn,bez problémov,ale to bolo iné, ked si v jednom kolektíve skoro 20 rokov a to, že človek nemože mat všetko platí u každého.

vinea

Mate...ďakujem Ti veľmi pekne :) Si hrozne fajn :-)
Ja síce mám slušné vzdelanie, aj viem makať ako fretka...ale zas kariéra atd není zrovna to, čo by ma činilo šťastnou a napĺňalo by ma. Takže ja som takéto chúťky ani nikdy nemala...inak sranda, že práve mňa šéfky berú vnímajú skoro vždy ako najväčšiu hrozbu ktorej sa treba zbaviť či robiť zle aby ma vystrnadili)) V tomto sú ženy veľmi zlé, kruté
Najlepšie som vždy vychádzala s mužmi šéfmi, lebo vedeli oceniť, keď človek vie a chce makať. S nimi je robiť jedna radosť. Mňa väčšinou ženské kolektívy moc nemuseli....neviem, ženy si vedia závidieť aj nos medzi očami...čiže všetko a jednajú neraz iracionálne a len pocitovo náladovo akoby sa riadili hormónmi náladami prízemnými pudmi a nie rozumom :D
No vidíš....vždy som túžila po krásnom vzťahu, rodine atd...v tomto som videla také to gro a dáko sa mi to nedostáva...no čo už keď už, nemôže mať človek asi vždy všetko..

mate59

vinea - ahoj, to je fakt dobrý pocit, ja som nad sebou nemal šefa od roku 1990 a tí čo boli podo mnou, nenadávali,aspoň nie mne do očí.
Možno ťa to šťastie stretne,by som ti ten pocit moc prial.

vinea

Ahojte chlapci ;-)

Nejako sa nám odmlčal lost..olalaa, čo sa mu stalo? Žeby ochorel? Dúfam, že nie.. Normálne tu chýba ušiačik :D

pan d....winki si nevšímaj. Asi Ťa tou vetou balila a nie urážala ;-) Predsa je zrejmé, že si chlap a sám sebe hento držať nemôžeš :D taaakže asi chcela, aby si tú jej držal :DDD
No yo....koniec srandičiek, takže si dávaj v prekladaní aj pauzy. Predsa aj mozog je sval a ak ho stále napínaš, tak dostane "svalovku" takže striedaj dril slovíčiek atd s nejakou fyzickou činnosťou aktivitou, prípadne sa nejako inak odreagúvaj a potom Ti aj tá nemčina bude ľahšie lepšie liezť do hlávky ;-)

Mate :-) Tak to je ten najkrajší pocit, ak človek nad sebou nemá niekoho nadriadeného...šéfa atd, čo ho len...atd atd. No nie každý má to šťastie. Tak aspoň ja nie :D

mate59

pre agenturu by som ani ja nepracoval, ja totižto by som nezniesol nihoko ako šefa nad sebou, radšej počkaj na nejaký kšeft.Firma INA to je fabrika na výrobu ložísk potrebuje priležitostne tlmočit a prekladat,školia zamestnancov,ale teba ovládať technickú nenčinu.

pan d.

Ja som uz presyteny tymi slovickami, teraz by mi bodol nejaky preklad, no ale za oneho sa nemozem dostat k poriadnym prekladom a pre agenturu este pracovat nechcem, dost by ma to psychicky nicilo. Prekladanie je relativne namahave, hoci posledne sa mi to tak ani nezdalo:D Vsak ked som natrepal do hlavy ani neviem kolko desiatok lekcii:DDD Ale fakt.

mate59

ked nemáš chut, daj si pauzu,lebo nasilu sa ti nebude darit.Už minule som si chcel zobrat z chalupy knihu Worter und Wendungen,ale si vravím, že sa do toho potom doma ani nepozriem,ale obdivujem tvoju výdrž v študiu.