Páčia sa vám baby ktoré fajčia ?

Nela41

Na mňa to pôsobí odpudivo tak ako na ženách tak aj na mužoch. Neviem si predstaviť, že by môj priateľ fajčil..

orol

Niekedy som si myslel, že hnoj smrdí, ale opak je pravdou. Dobre prekysnutý hnoj mi vonia oproti smradľavým cigaretám a pachu z úst fajčiara.

majkaaaa

Mňa osobne doslova naťahuje na vracanie ak na mňa prehovorí niekto bezprostredne po vyfajčení cigarety. Nepomôže ani žuvačka ako si mnohí fajčiari myslia. A u žien mi to fajčenie vadí obzvlášť. Neviem,príde mi to také lacné,vulgárne. Ale to je môj názor.

Zaran

Síce nie som chlap ale za seba môžem povedať že sa mi vôbec nepáči,ked žena fajčí a už vôbec ked vidím 13-ročnú sopľaňu si vypaľovať zobák,hnus.Na ženu mi to príde dosť vulgárne.

Leela333

Mne sa to nepáči ani u žien, ani u mužov, ale predsa len u žien to vyzerá inak. Ani neviem prečo, asi to bude tak, ako napísala Dadula, ale na mňa ženy čo fajčia pôsobia odpudivo.

sivulienka

no ako nechapem podla mna to niekomu vadi niekomu nie ale stale si myslim ze s fajcenim to nieje nikdy lepsie...vzdy je lepsie nefajcit...tak ked sa fajci prilezitostne aky to ma zmysel ? robit zo seba frajera ? FRAJERINA JE NEFAJCIT !

Voso

mne je to jedno. Uprednostňujem nefajčiarky, keďže sám už nefajčím, ale cigaretový dym mi nevadí, čiže nerobím z toho vedu.

natynn

Dadula56 súhlasím že žena by mala byť v spoločnosti pekná, voňavá, čistá ale aj niektorým ženám sa nemusí páčiť to, že chlapi sa dokážu dožrať ako svine a fajčia jednu od druhej.. týmto sa chcem prikloniť k winki, tomuto nechápem prečo niektorí ľudia keď vidia babu fajčiť, diskriminujú to a odhovárajú ju..je to predsa naša vec či si občas zapálime či nie..