Podvedeny vdaka alkoholu?

Príspevok v téme: Podvedeny vdaka alkoholu?
podvedeny

vsimol som si že v dnesnom svete je moderne podvádzať , bohužial. A stalo sa to aj mne , avšak ma podviedla priateľka, hneď sa so mnou rozišla a priznala. Že bola velmi velmi opita ze nerozmyslala ze nevedela čo robila. nevedela ani kdo začal ani nič. na druhy den sa jej on priznal ze on sa rozisiel a on zacal a nevedel prestať. Avšak ona sa nechala od neho oralne uspokojiť a potom ho oralne uspokovala ona. že ked si uvedomila že má mna, že porad prestala a išla sa skoro povracať. za cele obdobie si na mna nespomenula. hovorí že nechape ako sa to mohlo stať, že sa jej nikdy nepačil ani nepači. Stalo sa aj vám že ste podviedli partnera, v absolutnej opilosti ? A je možné že aj pri maximalnej opitosti zabudnete aj na to že mate frejera/frajerku ? ja to nepochopím ako može zabudnut na to ze mam frajera a na to ze toto nemozem . moze za to fakt len ten alkohol ze nevedela co robí ? dokaze alkohol až tak zblbnuť človeka , lebo ja si myslim že to nieje len o alkohole... rád by som počul že to bolo len o alkohole a preto sa pýtam či sa to nestalo aj vám a že je to len o alkohole ...

pan d.

Neide ani tak o alkohol ale o to, co jej do toho alkoholu primiesali, rozmyslaj. V stave opilosti by ta nepodviedla.

Allenkaaaaaa

vyhovorit sa na alkohol, ako hlavny dovod nevery je len zastierka :) To nikdy nie je ten hlavny dovod. Castokrat su ludia vo vztahu nestastni, ale z roznych dovodov si to nevedia priznat....Nevera neprichadza s alkoholom, ale s tym, ako clovek vnima vztah, ako lubi toho druheho, ako moc si je tym druhym isty. Tvoja priatelka ani len nemusela nijak davat najavo, ze jej cosi vo vztahu vadi. Clovek to prekusava, nechce priznat, odklada...az si vypije a.... :) Opitost nie je nesvojpravnost. Takze tvoja holka vedela, co robi :) Ja by som jej dala papa a sla dalej

Nela41

Asi ťa to veľmi zraňuje, ale čo tu pisu ludia je cista pravda. Alkohol nebere spomienky a zavazky ani svojpravnost. Tvoje dievca vedelo, ze je zadane.. spravila len to, na co myslela. A okrem toho to ti stoji za to byt s dievcatom co sa vobec tak dokaze opit? Mne sa tak napita zena hnusi

macik

clovek vzdy vie,ze je zadany ..tiez som raz bola opita a vedela som,ze mam priatela a ked ma cchel jeden bozkavat na diske,tak som ho odstrcila,a povedala som mu " ja mam priatela " a odmotala som sa preč ..takze to je hlupost ,vedela ..len vtedy je vsetko cloveku jedno

milli11

Ja ked s niekym chodim, tak ani za triezva, ani ked si vypijem, ani nepomyslim na ineho. Okrem toho, ja ked mam vypite trochu viac, vobec nemam chut na neznosti a sex, ja som vtedy hladna a myslim na jedlo.

lucia62

mna by to tiez inak zaujimalo, preco sa ludia dneska tolko podvadzaju....poznam tolko vela chlapcov vo podviedli svoje frajerky, samozrejme ked boli opity....jeden pripad ale je trochu zvlastny, jeden kamarat uz 4x podviedol svoju priatelku s mojou super kamoskou, a ona sa do nho zalubila, no ona je stale s tou jeho frajerkou....no vysvetlite mi, este keby raz , da sa to mozno prekusnut, ale ked 4x, moze taky clovek tu svoju priatelku skutocne milovat? preco sa rovno neprizna a nerozide....sice potom by sa dal dokopy s tou mojou kamoskou a urobil by to aj jej, a nechcem aby trpela, ved v podstate je to totalny curak, tiez bol opity vzdy ale nie az nejako do nemoty, nechapem to vobec

vinea

Neraz slúži alkohol len ako výhovorka-odvolanie sa na niečo....vždy sa totiž na niečo ľahšie zvaľuje vina, než sám na seba. Človek si nerád priznáva chybu/chyby

Alkohol napomôže uvoľniť len isté zábrany no nezbavuje svojprávnosti atd