Dlhe vlasy - muz

Príspevok v téme: Dlhe vlasy - muz
anon

Caute. Chcel by som sa opytat, mam dlhe vlasy, no vlasy v predu mi stale lezu do tvare a neviem si nejak spravit cesticku, respektive, viem ale vyzeram ako idiot lebo tie vlasy v predu mam pred tvarou. Proste potrebujem tie vlasy dostat z predu do bokov nejak takto:

media.tumblr.com

da sa to? potrebujem tuzidlo, alebo si ich len nejak vypnut po umyti?

brca

no povcuvaj ked nechces ist ku kadernicke tak skus si to vypnut dozadu ked si umyjes vlasy a trochu ti obschnu len si to nevypinaj hned lebo budes mat take divne predelene vlasy .D a vypni si to tak hmm vies ako mas cesticku tak kazde na svoju stranu ... potom to daj dole a trochu laku malo by to byt v pohode .D ale ked to takto urobis tak ti budu trochu no hm ved uvidis ked skusis :DD ked nevynde tak si to rozceses ,
mozno ani lak nebude treba :D ved vies ako ,co ta nezabije to ta posilni :D:D

xdanielax

jeej kurt :-))
daj si trochu tuzidla, tym nic nepokazis. a uces si ich hned po umyti tak, ako chces aby ti drzali.
Pokial ich mas moc jemne, ked ti vyschnu, tak to bude chcet este nejaky dalsi fixacny pripravok :))

okrem toho, bol si s tymi vlasmi u kadernika? On by ti to vedel zostrihat tak, aby ti to do oci neliezlo velmi a zaroven posobilo ze to ma hentaku dlzku.